PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Nemožno pridať súbory cookie



norku
22-03-11, 09:05
Začínam to pri prezeraní môjho fóra ako hosť, a keď sa členský odhlási a snažia sa prejsť na fóre ako hosť:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

Tiež je táto informácia pre hostí, ktoré nie sú povolené pre zobrazenie určitej časti fóra posral a nečitateľný.

Vbet spôsobuje problém, pretože tam nie je, keď je vypnuté Vbet ... Ocenila by som rýchlo pozrieť na to, pretože som musel vypnúť Vbet.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
Aj vypnúť host cache (vBET je povolené teraz, takže túto možnosť poskytnúť túto tému)
Ste si istí, že máte všetky zložky s vbet_cache 777 permisions?

Ste si istí, že ste všetky nastavenia v súbore php.ini? (Po zmenách)

norku
22-03-11, 09:27
Ahoj Kamil,

Veľký dík za pohľade na to tak rýchlo. Vlastne môj hostiteľ znení neskorších predpisov php.ini. Zmenil som php.ini, ktoré som mal v public_html, ale to nemalo žiadny vplyv, pretože to bol zrušený php.ini v adresári / usr / local / lib / php.ini. Len sa pýtam oprávnenia pre priečinky, teraz ...

norku
22-03-11, 09:33
Stačí skontrolovať hostí vyrovnávacej zložky a tam je rozdiel. Nasledujúci vyrovnávacej zložky sú nastavené na 777:

pl, ja to, fr, en.

Vlastne keď som tieto jazyky v použití:

pl, ja to, fr, en, nie, NL, ES, RU, de.

Nemám nastaviť alebo zmeniť žiadne oprávnenie ručne. Sú nastavené automaticky Vbet?

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
Môžete potvrdiť, že tento problém je tam stále?

norku
21-04-11, 22:44
Jo. Stále tu.

Niečo som zabudol spomenúť, ako: keď som hosť cache na to function.filetime "pridáva sa veľa URL. Vidím, že mnoho z nich zdvihol Google a teraz zrejme byť hlásené ako 404

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
Dobrý deň,
Mám pre Vás riešenie na odstránenie filemtime () problém:
yous použitia tohto riešenia:


o cookies problém - stále hľadajú dobré riešenie.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
o tomto probléme sušienky - Musím nájsť dobrý displej, aby na hák s kódom zodpovedný za túto hlavičku.

vBET
02-06-11, 22:12
Dobrý deň. Kamil je na dovolenke a ja vzal jeho prípadov. Prosím, povedzte to bola vyriešená? Nemám takéto informácie tu, ale možno to bola riešená PM tak prosím potvrďte.

vBET
09-06-11, 18:44
Žiadna odpoveď - za vyriešiť. Ak nie, prosím napíšte a my sa znovu vydávať.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations