PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vymazanie vyrovnávacej pamäte Hosť dáva túto chybu



Simon Lloyd
05-03-11, 12:17
Ahoj, keď som jasne hosť Cach som si tieto chyby:
Upozornenie: Nelegálne offset typu isset alebo prázdny [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Upozornenie: Nelegálne offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Upozornenie: Nelegálne offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114

Ja si sam pri odstraňovaní Database Cache!


Nejaké nápady, prečo?

S pozdravom,
Simon

kamilkurczak
05-03-11, 14:11
Tu máte potvrdenú riešenia:

Simon Lloyd
05-03-11, 18:10
Všimol som si v tom, že téma, ktoré hovoria, že to nie je riešenie, to len skrýva chyba!

Keď je ďalšia verzia, že sa postará o to?

kamilkurczak
07-03-11, 09:06
hello - warningh od Google - nič zlého, to je spojené s nastavenia servera, ale nové UVOĽŇOVANIE bude eliminovať. Sme vo fáze testovania novej verzie. Relase bude veľmi skoro.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1