PDA

Zobraziť plnú verziu: Nová verzia



vBET
25-02-11, 18:17
Ahoj:)

Práve sme vydali novú verziu zadarmo len s malými zmenami, ale my sme takmer pripravení na vydanie novej platenej verzie s množstvom užitočných zmien:) Takže pre všetky naše platené verzie užívateľov - čoskoro budete mať novú verziu:)

meto
06-03-11, 18:51
Existuje nejaký ETA na nové verzie 4.x?

vBET
06-03-11, 23:45
Nie som oboznámený s významom ETA, ale myslím, že ide o termín. Tento mesiac sme sa uvoľní vBET3.x (budúci týždeň) - je tu veľa zmien, a bude to v beta fáze. Rovnaké zmeny vBET4.x vyjde o mesiac neskôr - je zabezpečiť kvalitnejšie a nevystavujte všetkých užívateľov na potenciálne nové chyby v nových funkcií. Samozrejme sme testovať zmeny dobre, ešte z užívateľov používa rôzne konfigurácie, kanalizácie, ostatné módy a tak ďalej, takže niektoré veci je možné vidieť len na niektorých fórach. To je to, čo pre beta fáze existuje dobu životnosti výrobku - tých, ktorí chcú využiť pričom varoval Mladé pódium niektorých funkcií. A uvoľnenie vBET4.x mesiac neskôr nám dáva príležitosť, aby mohli uvoľniť niektoré potenciálne problémy už vyriešil:)

Takže odpoveď na vašu otázku čoskoro - na budúci týždeň sme vydali vBET3.x a v 1. a 2. týždeň budúci mesiac by mal byť prepustený vBET4.x

Taurus
07-03-11, 02:18
Vďaka za info Michal. Tešíme sa na aktualizácie.

PS:''ETA "Odhad času príchodu ....

Lee G
07-03-11, 14:49
Nejaké rady o tom, čo očakávať, s novými funkciami, alebo je to hlavne rýchlosť a zaťaženie servera, že sa lepší

vBET
09-03-11, 00:39
Urobili sme niekoľko vylepšení výkonu. Jedným z najčastejších - podpora pamäte cache:) aj niektoré ďalšie zlepšenie výkonu na úrovni algoritmu. Všetky podrobnosti budú uvedené v Release Note.

Budeme sa správa dnes - tento deň práve začína v našej krajine a tak sme sa dostala do niekoľkých hodín (teraz je čas na spánok;)). Práve teraz na našom fóre beží na novej verzii vBET:)

meto
09-03-11, 12:18
Nemôže dočkať, až uvidím memcached v vBET. Môžete povedať, ktorý PHP Predĺženie ste použili? Memcache alebo memcached?

vBET
09-03-11, 15:34
Nemôže dočkať, až uvidím memcached v vBET. Môžete povedať, ktorý PHP Predĺženie ste použili? Memcache alebo memcached?

Sme podporu:
- Memcache
- APC
- XCache
- EAccelerator

A to je napísané v príjemný spôsob, takže ak niečo bude treba, môže byť easilly pridané aj ako rýchle riešenie návod:)

meto
09-03-11, 19:41
Budem robiť, že som pravdepodobne. Dal som sa s memcached, keď som zistil, 4. alebo 5. stupňa využitia vyrovnávacej pamäte dB, ktoré by sa dalo urobiť s jednou funkciou - nie je potrebné prepísať celú cestu:)

Ale vy ste neodpovedal na moju otázku - možno nechcete si uvedomiť, že existujú dve rozšírenia pre memcached a bez D u konca:
PECL:: Package: memcache (http://pecl.php.net/package/memcache)
PECL:: Package: memcached (http://pecl.php.net/package/memcached)

vBET
09-03-11, 19:55
Budem robiť, že som pravdepodobne. Dal som sa s memcached, keď som zistil, 4. alebo 5. stupňa využitia vyrovnávacej pamäte dB, ktoré by sa dalo urobiť s jednou funkciou - nie je potrebné prepísať celú cestu:)

Ale vy ste neodpovedal na moju otázku - možno si neuvedomujú, že existujú dve rozšírenia pre memcached a bez D u konca:
PECL:: Package: memcache (http://pecl.php.net/package/memcache)
PECL:: Package: memcached (http://pecl.php.net/package/memcached)

Ja si uvedomiť, že aj ja som odpoveď na vašu otázku - ja som vypísal všetky podporované pamäte cache sa od vBET a môžete jasne nájdu Memcache. Tak prečo ste presvedčení, že som neodpovedal na vašu otázku - Čo potrebujete viac? :) Ak potrebujete tip, ako podporiť memcached tu to ide:
1. Pridajte súbor s produktom Ďalšou možnosťou pre parameter medzipamäte
2. Importovať súbor s produktom
3. Upraviť súbor includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php
a) kópie triedy Memcache
b) Zmena mena kopírovať triedy, aby ako memcached
c) Aktualizácia tela, k podpore memcached API (naše triedy sú jednoduché adaptéry To je dôvod, prečo nebudete musieť robiť žiadne zmeny na iných miestach)
d) Pridať nový prípad nové možnosti hodnotu prepínača na hornej časti súboru, vytvoriť memcached objektu adaptéra

Ak chcete viac konkrétne tipy - Len prosím vytvorenie požiadavky na a Kamil vám presné rady, ako na to s kódom výpisy.

meto
09-03-11, 20:44
Ja si uvedomiť, že aj ja som odpoveď na vašu otázku - ja som vypísal všetky podporované pamäte cache sa od vBET a môžete jasne nájdu Memcache. Tak prečo ste presvedčení, že som neodpovedal na vašu otázku - Čo potrebujete viac? :) Ak potrebujete tip, ako podporiť memcached tu to ide:
1. Pridajte súbor s produktom Ďalšou možnosťou pre parameter medzipamäte
2. Importovať súbor s produktom
3. Upraviť súbor includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php
a) kópie triedy Memcache
b) Zmena mena kopírovať triedy, aby ako memcached
c) Aktualizácia tela, k podpore memcached API (naše triedy sú jednoduché adaptéry To je dôvod, prečo nebudete musieť robiť žiadne zmeny na iných miestach)
d) Pridať nový prípad nové možnosti hodnotu prepínača na hornej časti súboru, vytvoriť memcached objektu adaptéra

Ak chcete viac konkrétne tipy - Len prosím vytvorenie požiadavky na a Kamil vám presné rady, ako na to s kódom výpisy.
Ja nepochopil - myslel som, že si len tie názvy ako softvér, nie ako moduly PHP. Žiadne otázky tam. Je možné získať nejaké včasný prístup k verzii 4? Alebo len za účelom zaradenia do medzipamäte motora? Teraz som pomocou vlastného hosť cache memcached.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1