PDA

Zobraziť plnú verziu: Už sa stalo Mcached ako cache



meto
10-02-11, 20:30
Viem, že už bolo navrhnuté, ale rád by som túto myšlienku oživiť. Pre mňa je to úplne "musí mať" pre túto funkciu na veľkých fórach. Snažila som sa prepísať vBET používať, ale po rýchlom pohľade na kód som to vzdal. Prečo používať objektové programovanie? Je to tak oveľa jednoduchšie kód a upraviť skripty s ňou. Verím, že to bude 5 min. práca na kóde inú cache mechanizmus, ak to bude v štandardizovanej triedy.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Pracujeme teraz na túto možnosť:)

vBET
26-02-11, 16:46
Rovnako ako Kamil píše - pracujeme na tom:) Presnejšie pracujem na tom v tejto chvíli:) Chceme podporovať:
- Memcache
- APC
- Xcache
- Eaccelerator

Ak to bude súčasťou budúcej verzia potom s konečnou platnosťou bude označená ako beta funkcie. To je zatiaľ neurčené bude v ďalšej verzii, alebo jeden po tom. Aj v prípade, že bude súčasťou budúcej verzie sa stále nerozhodla, bude plne podporovaný, alebo len tak pre hostí vyrovnávacej pamäte na začiatok.

Stručne povedané slovami - my vám túto funkciu, stále nie sú istí, bude v ďalšej verzii:)

meto
26-02-11, 16:56
Ak ste mali slušnú vyrovnávacej triedy objektu pridaním ďalšej cacheing skladov bude pohodička.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď. Táto funkcia bola pridaná v uvoľnení 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations