PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBET problémy - pomalé otázky / Apache nite.



contemptx
12-01-11, 19:55
Dobrý deň,

Bol som pomocou vBET aj v budúcnosti, a všetko funguje dobre,

Avšak v poslednej dobe kvôli zvýšenému prevádzky úrovni, vBet používa 2 - 300 odchádzajúce pripojenie,

To spôsobuje veľa pomalých otázok bude prevádzkovať, rovnako ako Apache, čo môže naraziť na maximálny počet vlákien.

Ktorá je v súčasnosti nastavená na 256 (ktorá by mala ľahko zvládnuť niečo ako 10 miliónov návštev denne a môj prevádzka nie je tak vysoký).

Moje stránky: cardshare.tv

Mám dosť silný server (dual quad core, 24gig ram atď.)

Zaťaženie servera, je veľmi nízka, a preto nie je jeho náklad súvisiace otázky.

Im beh vBulletin 3.8.x

Tiež som umožnil plné hostí vyrovnávacej pamäte a nainštalované iné vyrovnávacej prípadoch, ako je VB Optimalizačné & povolené memcache.

-

Dobrý deň, v nadväznosti na môj predchádzajúcu správu,

Práve som si všimol, že je chyba v vBet Nástroje -> Cache Cleaner v admincp.

Myslím, že to súvisí s skriptu buď nezistil som premenoval admin / mod režisérov (napr. pevne určené), alebo sú oprávnení?


Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v [cesta] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval () ' d code on line 9

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening vyžaduje '/ home / cardsh / public_html / forum / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval ()' d code on line 9


Tiež som plne zdravotne postihnutých hostí vyrovnávacej pamäte, ako v súčasnej dobe sa zdá, že je ťažké robiť viac než dobré.

contemptx
13-01-11, 00:19
Update:

Sa mi podarilo optimalizovať stránky a inštaloval niekoľko vecí, ktoré sa rectifyed veci, tak to beží dobre.

Avšak uvedené chybové hlásenie na pevný kódované cestu chyba stále existuje.

Tiež si myslím, že možno pomalé otázky by snáď byť optimalizovaná v budúcnosti.

mario06
13-01-11, 07:04
Stačí vypnúť vBET a znovu nastaviť server, aby vbet preč na pár dní a uvidíme, či vaše fórum je rýchlejší.

kamilkurczak
13-01-11, 11:17
Mám zoznam tipov pre - skontrolujte, že: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

A čo to druhé číslo? Nemôžem reprodukovať na svoje skúšobné forum, takže môžete vysvetliť, čo by som mal zmeniť (anme na folrum / zložky, atď?)

contemptx
13-01-11, 21:05
Admincp a modcp názvy zložiek a v config.php

kamilkurczak
14-01-11, 10:06
OK, tak budem testovať to dnes skúsim urobiť nejaké závery. Vďaka

kamilkurczak
14-01-11, 12:00
Používate admincp forder s iným názvom, alebo nie? Zmenili ste názov tejto zložky iba v config.php alebo meno skutočného zložky taky?
Ak áno - skúste skopírovať všetky súbory z vBET upload / admincp zložky do novej zložky.

contemptx
19-01-11, 11:00
Áno, je admincp názvom niečo ako: HGUYFhghg78556FJF
To bola aktualizovaná v config.php

Tiež som sa uistiť nahrať nejaký vBet súbory v / admincp šiel do premenoval admincp zložky.

Môj admincp zložky bol zmenený pred inštaláciou vBet.

kamilkurczak
19-01-11, 11:06
tak prosím skúste toto riešenie - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1354-cachecleaner.html # post6876
Teraz by malo fungovať:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1