PDA

Zobraziť plnú verziu: vBET 3.2.0 uvoľnená



vBET
21-11-09, 18:55
Táto verzia pridáva nové funkcie, ktoré boli vyžiadané užívateľmi a opravuje niekoľko chýb (predovšetkým malé siete excelencie a jeden väčší pre odkazy v preklade RSS). Prosím, pozri nižšie.

Čo je nové:

Automaticky rozpozná, v ktorom je písaný jazyk správy (konfigurovateľné so 4 rôznymi stratégiami)
Počas kontroly sa Prihlásiť používateľ nastaviť predvolený jazyk a presmerovanie na stránku s podrobnosťami upraviť (konfigurovateľné)
Umožňuje nastaviť predvolený jazyk používa od správcu CP
Zobrazuje užívateľov predvolený jazyk stránky členských info
V predvolenom nastavení registračnej stránke jazykovej oblasti je možné zobraziť ako zoznam alebo sadu prepínačov s vlajkami (konfigurovateľné)
Pridaná podpora pre vlastné miesta pre roletového menu

Opravené chyby:

Opravený problém s odkazmi na language = štýl, keď # súčasťou link
Opravený problém, pre spojenie preklad pre 2 byty na znamenie nie je utf-8 fóra
Opravený problém sa dostať späť do jazyka Predvolené nastavenie (cookies clearing)
Odkazy na prekladal RSS kanály vBSEO sú teraz v poriadku


Zmenené šablóny:

vbenterprisetranslator_flags_begin
vbenterprisetranslator_flags_end

Ostatné:

Jednoduchšie integrácia s vBSEO (pre nové inštalácie vBET 3.x)

atakansonmez
21-11-09, 19:02
Ďakujeme, že ste na novú verziu sme vytvorili it.I dúfam, že to bude fungovať bez problémov:)
Naše stránky sú *** site.If tento systém funguje, že to bude veľmi dobré referencie pre you.I budem zdieľať mojej analytcs tu:).

vBET
21-11-09, 19:05
A to sa tiež skvele hodí na fóra, ktorá umožňuje hosťom písať správy:)

Bavte sa! a sme radi, že sa vám to páči:)

Cybershaolin
28-11-09, 09:45
Čo je nové:

Zobrazuje užívateľov predvolený jazyk stránky členských info



Kde je toto nastavenie? Existuje možnosť v admincp, že musíme prispôsobiť? Je to ukazuje ako predvolený? Vzhľadom k tomu, keď ide na strane členských info, nevidím jazyk užívateľ používa.

Cybershaolin
28-11-09, 20:19
Zabudnite na to, našiel som ju. Nevidel som, že sa okrem on-line status. Pozeral som sa do jednej z kariet, a to najmä "Podľa mojich informácií".

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1