PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené . Htaccess otázky



scottct1
03-12-10, 04:09
Používam phpBB 4.1 s vBSEO 3.5.2.

Aj nákup VBT dnes. :)

Nižšie je môj. Htaccess, ktorý pracuje ... www bodka satelliteguys bodka cz / htaccess.txt (nemôžem nahrať môj txt súboru hovorí, že je oprávnenie chyba na serveri a nemôžem príspevok adresy URL, kým som sa po 15 krát.)

Bol som schopný získať VBT navrhol, aby fungoval správne, pri vložení sa mi chyba, ktorá hovorí, že stránka nie je správne presmerovanie

Firefox zistil, že je server presmeruje požiadavku na túto adresu spôsobom, ktorý nebude nikdy úplná. Keď sa pokúsim ísť na mojej domovskej stránke.

Môžete mi, prosím dajte mi vedieť správny. Htaccess, takže môžem si to funguje? Vďaka!

scottct1
03-12-10, 17:35
Objednal som si inštaláciu služby v noci. Nechám na to prísť, ako som si istý, že jeho niečo jednoduchého. :)

kamilkurczak
03-12-10, 19:19
To je pravda.
Ospravedlňujem sa za nášho zosnulého.

Prosím, pošlite mi PM vaše admincp, FTP a vBSEO detaily.

Teraz máme na víkend. Urobíme to v pondelok. Je to pre vás to pravé? Ospravedlňujem sa za meškanie.

scottct1
04-12-10, 02:02
AM poslal.

Vďaka!

vBET
04-12-10, 11:23
Tento víkend má voľný Kamil. Bude schopný riešiť, a odpovede sa v pondelok. Dúfam, že to je OK:)

kamilkurczak
06-12-10, 11:08
. Pretože som Nemôžete upravovať svoje htaccess - vymeňte svoje htaccess s týmto:.

DirectoryIndex cmps_index.php index.php cmps_index.php index.html index.htm

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.satelliteguys\.us
RewriteRule (.*) http://www.satelliteguys.us/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin

#Those rules have to be in domain main folder
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#This rule must be in each directory which have to be supported (without forum directory itself)
#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.satelliteguys.us$

kamilkurczak
06-12-10, 15:44
Hotovo.
-I upravovali vBSEO súbory (integrácia s vBET)
-I upravovali. Htaccess (teraz máte dobrú pravidiel)
-Mám nastaviť potrebné voľby v admincp-vBET a admincp-> Základné nastavenie
-Testoval som vaše stránky a všetko (preklad fórum a odkazy) funguje dobre.

Môžete vykonať test?
Ak niečo nesúhlasí, prosím napíšte tu.
Ak je všetko v poriadku Ďakujeme za spoluprácu a prajeme veľa šťastia

scottct1
06-12-10, 17:41
Mám niekoľko otázok ...

1) keď klepnem na nemeckej to prekladá do nemčiny v poriadku. Avšak ak chcem ísť naspäť do angličtiny a kliknite na anglickej vlajky sa vrátiť k angličtine a nemčine zostáva.

Namiesto aby ma satelliteguys.us / sk Stačí len ma späť do satelliteguys.us

2) Má domovská stránka je cmps_index.php, ale z nejakého dôvodu nie je načítanie, ako by sa použiť pre miesto index.php sa nahráva. Ak chcete tento temporarly som kópie môjho cmps_index.php na index.php.

3) Jeden z mojich užívateľov hlásené nasledujúce problém ... "Prvý neprečítaný príspevok funkcie sa zdá byť zlomené. Budem prvý príspevok vlákien namiesto nových pracovných miest."

Prosím poraďte.

scottct1
06-12-10, 18:03
Viac problémov ...

Ísť do AdminCP potom VBT Nástroje a potom na nepriehľadné ignorovaná slová, ktoré som sa nasledujúce chybové hlásenie.

Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php) [function.require]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v [cesta] / admincp / misc.php (2067): eval () ' d code on line 4

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening potreby "/ usr / home / Satelit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satelit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 4

A to z čistenia vyrovnávacej pamäte ...

Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v [cesta] / admincp / misc.php (2067): eval () ' d code on line 9

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening potreby "/ usr / home / Satelit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satelit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 9

kamilkurczak
06-12-10, 18:16
1) satelliteguys.us / je dobré. Prečo nie s "/ en"? pretože angličtina je hlavným fórom jazyk a keď kliknete na anglickej vlajky, ktoré ste adresu URL pôvodnej forum.
Kde vidíte nemecky? keď kliknete na nemeckom mám nemecký preklad. Ak si kliknete na anglické - mám anglicky.

Ak chcete mať rýchlejší fóra:
Môžete vypnúť niektoré preklady prosí - keď sa vyrovnávacia pamäť vyplní Môžete pridať nové z času na čas. Od všetkých 52 prekladov znamená 52 krát viac obsahu pre užívateľov a korene. Niektoré fóra môžu ľahko zvládnuť, u niektorých je lepšie začať s niekoľkými prekladov.
Na to: Choď na admincp-> vBET-> Vlajky

2) je to práca?
3) Teraz mám voľný čas. Budem opraviť zajtra. Ak je v poriadku pre vás.

scottct1
06-12-10, 18:21
1) satelliteguys.us / je dobré. Prečo nie s "/ en"? pretože angličtina je hlavným fórom jazyk a keď kliknete na anglickej vlajky, ktoré ste adresu URL pôvodnej forum.
Kde vidíte nemecky? keď kliknete na nemeckom mám nemecký preklad. Ak si kliknete na anglické - mám anglicky.

Opäť to nefunguje ... Ak si kliknete na Geman vidím Nemcov. Ak si kliknete na anglické stále vidím Nemcov. Z nemčiny som si kliknite na ďalší záblesk, ako je Poľsko ANF pozri poľskej, ale zase keď klepnem na angličtinu, že sa nevráti, aby som sa anglicky!

Iný používateľ hlásil tento problém rovnako a ja som premýšľal, či sa jedná o 4,1 vBulletin problém.


Ak chcete mať rýchlejší fóra:
Rýchlosť je v poriadku, nie o rýchlosti problém.


3) Teraz mám voľný čas. Budem opraviť zajtra. Ak je v poriadku pre vás.
Chcel by som to opraviť čo najskôr, ako môžete, pretože to spôsobuje problém pre svojich užívateľov. To je dôvod, prečo som za vás ju nainštalovať tak, že to bude fungovať správne.

A čo som vyslaný chybové správy a nové príspevky problému.

Ďakujem vám!

kamilkurczak
06-12-10, 18:30
OK, budem analyzovať tieto chyby a opraviť ich zajtra ráno (poľského času). Prosím, nevypínajte môj prístup.

Úpravy:
O tento preklad angličtina. Vidím to v IE. Pokúsim sa to napraviť.

scottct1
06-12-10, 18:36
Ok.

Tak som na domovskej stránke chyba sme mali, som premenoval súbor index.php cmps_index potom sa zmenil môj forum domovskú stránku forum.php. :)

Som poľskej, ale nikdy neboli v Poľsku. Firma pre ktorú pracujem tu v Spojených štátoch začalo prvé Poľska káblovej televíznej spoločnosti, ktorá sa volala @ zábavy. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:39
:) Teší ma.

O tento preklad angličtina. Vidím to v IE. Pokúsim sa to napraviť.
Plese Fix My admincp názor, lebo vidím len forum nastavenia:) vďaka, ja to zajtra opraviť.

(Skúste product.xml import súborov z Do-Not-upload zložky)

scottct1
06-12-10, 18:45
:) Teší ma.

Plese Fix My admincp názor, lebo vidím len forum nastavenia:) pripravený. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:48
Hmm, stále vidím len "Forum Manager" - prosím vyskúšať.

scottct1
06-12-10, 19:05
Hmm, stále vidím len "Forum Manager" - prosím vyskúšať.

Skúšal som to a je vidieť a prístup ku všetkým v admincp ... Možno sa odhlásiť a znovu?

kamilkurczak
06-12-10, 19:15
Vedeli ste test v mojej informácie skúšobný prístup? Aj naďalej iba forum manager. Môže byť, môžete vytvoriť nový účet pre mňa? Ak áno, zašlite prosím tieto údaje do PM.
Vďaka

scottct1
06-12-10, 19:28
Áno, som testoval to.

Tu je to, čo vidím ... http://www.satelliteguys.us/images/admincp.jpg

Možno som vás nedorozumenia.

kamilkurczak
07-12-10, 10:26
môžete sa pozrieť do tohto vlákna?
URL:

, Ktorú verziu cestu VB používate? PL1? Ak áno, prosím, len si guličky na tento odkaz a pokúsiť sa aktualizovať vB cestu k PL2.

Prosím, potvrďte.

Úpravy:
Používame v našich testovacích forum 4.0.8 verzii VB. Budem upgradovať, a pokúsim sa reprodukovať tento problém na našej testovacej forum.

Prosím, len si guličky na tento odkaz a pokúsiť sa aktualizovať vB cestu k PL2.

a ja som ešte žiadny mať prístup k admincp možnosti (len na fórum manager). Prosím, odstráňte actulal účet a vytvoriť nový pre mňa, ak môžete, a napriek tomu potrebujú moju pomoc.

scottct1
07-12-10, 15:00
Ja používam vBulletin 4,1 PL 2.

Mám Pmed vám alternatívne prihlásenie do admincp. :)

Šťastný utorok!

scottct1
07-12-10, 15:05
Len som znovu povolená VBT a to predsa vyriešiť problém návrate do východiskovej jazyk. :)

Zlomený teraz sú chybové správy z oboch položiek v menu nástroje VBT admin cp a rozbité goto prvý neprečítaný príspevok vydanie.

Ja som hádať, je to niečo spoločné s vBSEO, ale to bolo pracovať až ste vykonali inštaláciu včera.

Ďakujem vám!

kamilkurczak
07-12-10, 15:19
Takže problém sa chrbtom k hlavným jazykom je riešený teraz?
Budem opraviť zvyšok otázok.

scottct1
07-12-10, 15:36
Takže problém sa chrbtom k hlavným jazykom je riešený teraz?
Budem opraviť zvyšok otázok.


Áno Späť na hlavnú jazyk je riešený teraz. Vlastne som upgradovať na PL2 noci. :)

kamilkurczak
07-12-10, 15:48
OK, (cache čistejšie a ignoruje slová) problém s varovaním pri admincp je teraz opravená.
Aj aktualizované dva súbory v priečinku admincp

kamilkurczak
07-12-10, 16:06
OK.
Druhý problém: Prejsť na prvý nový príspevok.

Môžem reprodukovať na svoje skúšobné forum, tak som sa opraviť, bez toho, aby váš prístup k FTP a admincp.

Prosím, nové vlákno s túto chybu (Choď na prvé nové pracovné miesto), v tejto sekcii:
vBET4 Hlásenie chýb - Erotika Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/) a my sa opraviť v našich testovacích fóre.

A čo vBET? Je to dobrá práca teraz? akékoľvek nové problémy? Prosím, vyskúšajte. Ak nie, vďaka za dobrú spoluprácu a užívať si:)

scottct1
07-12-10, 16:15
S výnimkou prvej nový príspevok chyba ... všetko vyzerá skvele. :)

Ďakujem vám!

kamilkurczak
07-12-10, 17:09
Vďaka za potvrdenie - rieši tu. dnes -> chyba sa nové funkcie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1