PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Warning: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php



StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Ahoj

K tejto chybe dochádza, keď kliknite na čistenie vyrovnávacej pamäte.
To s najväčšou pravdepodobnosťou stane, pretože niekde ste sa
zmeniť názov zložky admincp z config.php do úvahy

Len náznak;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Je tu sekcia v config.php názvom 'Cesta admin a moderátor Ovládacie panely a tu sú možnosti:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Zmeny by mali pomôcť tieto, ale budeme skúmať to presne, či je niečo iné, čo môže spôsobiť chyba je popísané vyššie.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Môžete potvrdiť, že stále dochádza k chybe?

chick
31-12-10, 16:22
Ospravedlňujem sa za neskoré odpoveď **********.. Áno, samozrejme som to urobil, alebo som sa mohol dostať do mojej administrácie.

Je možné, že môj index.php je presmerovaný (vBSEO) na bfdiscussion (nie premenoval len presmerovanie)

Čo teraz?

Dal som na ploche zástupcu tohto vlákna, tak som si nezabudnite vidieť vašu odpoveď.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
Hmm, som stále snaží reprodukovať. Môžete popísať, čo mám robiť a čo by som mal zmeniť?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
Dobrý deň,
Mám pre Vás riešenie.

1. Prejsť na admincp-> Plugins a výrobky-> Správa Produkty->
2. V produkte nájdete vBET admin_maintenance plugin
3. V tento plugin nájdete:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. a nahradiť:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. uložiť plugin
6. vyskúšať.

Vyriešený, budú zahrnuté do budúcej UVOĽŇOVANIE.
Vďaka za info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1