PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBulletin šablóny



meawar
29-10-10, 00:55
Ahoj, mám problém s phpBB 3.6 a 3.8. Ak chce pridať stĺpec naľavo od mojej šablóne, som zistil, že šablóny premennú $ homapage strana ['nazwaTemplate'], takže som vytvoril novú šablónu, a ja som pridal homepage_proba na domovskej stránke $ strana ['pokus'], ale nedáva nič. Ja sa len pridať k už pridali niekoľko šablón pre meno homepage_ex a presvedčí ich, keď vidia, a bohužiaľ nič nové. Či cache môže byť víno? Ak áno, prosím zmazať vyrovnávacia informácie? Prosím, pomôžte rozlúštiť tento problém.

kamilkurczak
29-10-10, 08:26
Dobrý deň,
Prosím napíšte tu toho sa verzia vBET máte?
Vložte prosím tu adresu URL vašich stránok:)

meawar
01-11-10, 12:05
Index súbor, musíte pridať dve položky:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1