PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Biela stránka pri prihlásení.



Taurus
13-10-10, 12:10
Ak členský nezadal svoj predvolený jazyk, a po prihlásení je presmerovaný na jeho stránke Upraviť profil, kde by mal stanoviť jeho jazyk, dostanú biela stránka.

Ako vyriešiť tento, prosím?

CreativX (http://creativx.net/forums/profile.php?do=editprofile)

To je strana ako člen je presmerovaný, ktorý je biely.

kamilkurczak
13-10-10, 12:27
Ja som si členské a ja som sa nastaviť jeho predvolený jazyk. Po prihlásení som presmerovaný na mojej stránke Upraviť profil, kde som mal upraviť svoj jazyk, ale ja mám normálny stránky, dobrý preklad, atď
Čo som mal robiť?

Taurus
13-10-10, 12:30
No, ja neviem, prečo nechcete dostať, že biela stránka potom. Mal som veľa sťažností na to, a dokonca som sa snažil sám sa užívateľským menom kodér, a potom tiež dostal bielu stránku.

kamilkurczak
13-10-10, 12:44
hmmm Snažil som sa ho na Opera, Firefox a IE a stále žiadna sa prázdna stránka. Ak chcete, môžem poslať screenshoot na vás.
1. tak skúste odstrániť súbory cookie
2. daj mi viac informácií, ako sa reprodukovať.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1