PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené BBCode rozbité po vBAdvanced integráciu



Simon Lloyd
06-10-10, 17:20
Ahoj, Kamil láskavo pozrel na môj vBAdvanced, ako som nemohol dostať do práce na preklade, ale mi pripadá, že môj značky BBCode kód prestala účinkovať, môžete si pomôcť, pretože to je najdôležitejšie vlastností na mojich stránkach.

S pozdravom,
Simon

Simon Lloyd
06-10-10, 17:25
Našiel problém, označte to, ako vyriešiť to bolo pre kód meno som bol v notranslate značiek, ktoré rozbil, bol názov značky bol odstránený z Rôzne žiadne prekladať a všetko je v poriadku:)

vBET
06-10-10, 23:22
Áno, kód a notranslate dohromady je nevhodná kombinácia. BBCode ako: CODE, PHP, HTML nie sú preložené v predvolenom nastavení:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1