PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené chybové hlásenie s využitím celého súboru cache pre hostí



chaoyueh
03-10-10, 23:59
Dostal som nasledujúcu správu po tom, čo som sa obrátil na "použiť plnú vyrovnávacou pamäťou pre hostí" funkcie. Prosím pomôžte! Vďaka



Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for [path]/vbet_guestcache/zh-TW/_forums_showthread_php_12642-天啊-這是真的,officedepot郵寄拿100-reward,還可寄國際郵件!!-(10-3-23)_goto_newpost2.html in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [path]/includes/class_core.php:4551) in [path]/includes/functions.php on line 3902


kamilkurczak
05-10-10, 11:51
Dobrý deň,

Môžete zapnúť túto voľbu a vložte sem adresu URL stránky s týmto problémom?
Máte vypnuté mod_deflate a mod_gzip možnosť apache?
Viac informácií o mod_deflate možnosti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/967-guest-cache-issue.html # post4720

chaoyueh
06-10-10, 05:56
Dobrý deň,

Môžete zapnúť túto voľbu a vložte sem adresu URL stránky s týmto problémom?
Máte vypnuté mod_deflate a mod_gzip možnosť apache?
Viac informácií o mod_deflate možnosti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/967-guest-cache-issue.html # post4720

Tu sú moje webové stránky

PuddingBuy ~ (http://www.puddingbuy.com/forums/forum.php)

Aj vypnúť hosť cache. Z tohto dôvodu sa nezobrazí chybové hlásenie.

Vďaka za pomoc

kamilkurczak
06-10-10, 08:10
Mám pre Vás riešenie.
1.Just upraviť súbor: includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2find linka:

if ((time() - filemtime($vbet_readGuestCacheFileName) <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {
zmeňte ho na:

@$fileTime = filemtime($vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time() - $fileTime <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {

:)

vBET
06-10-10, 08:27
Áno - to je už známa chyba opravená sme sa v našom kóde a bude zahrnutá v budúcej verzii:)

webmastersite
06-10-10, 10:32
Opravil som to ako vyššie uvedené. Ale keď som surf medzi preklady prehliadač umožňuje nekonečnej slučke. Zastaví Ak zakázaná vyrovnávaciu pamäť.

chaoyueh
06-10-10, 17:54
Vďaka za pomoc

Je to práca

kamilkurczak
07-10-10, 13:51
Dobrý deň,
Cache pre hostí je už funkčná, alebo nie?
Ak nie, prosím pošli do detailov hodín prístup k admincp a FTP.
Budem opraviť.

Vďaka!

kamilkurczak
14-10-10, 10:41
Žiadna odpoveď - vyriešený. Ak nie, prosím napíšte sem a ja sa otvorí toto vlákno znova.
Vďaka

chaoyueh
17-10-10, 20:22
Dobrý deň,
Cache pre hostí je už funkčná, alebo nie?
Ak nie, prosím pošli do detailov hodín prístup k admincp a FTP.
Budem opraviť.

Vďaka!

Vďaka, to funguje, teraz

kamilkurczak
18-10-10, 08:28
Ďakujem vám za vaše potvrdenie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1