PDA

Zobraziť plnú verziu: Len potvrdenie postupu upgradu



Lee G
01-10-10, 15:30
Len je potrebné objasniť postupu upgradu na VBet

Im v súčasnosti beží VB3.8.1 s vBSEO 3.5.2 a 2.3.10 vbet
Budem upgradom na vbet 336 (plus mínus bod sem a tam)

Podľa pokynov

Zabi prepísať pravidlá v htaccess
Odinštalovať 2.3.10

Aktualizácia vBSEO súbory editovať ty (bude fórum fungovali tak stane)
Nahrať všetky súbory vbet
Dovoz výrobkov a meniť podľa potreby

Ešte potrebujeme Google API kľúč?

V akejkoľvek fáze vyššie aktualizácia fórum prestane pracovať, kým sú zmeny kompletné, alebo to bude fungovať po celú cestu do procesu upgradu

Akú verziu htacess prepísať pravidlá, užívame s vBSEO?

Jedna druhú otázku. Keď nastavím užívateľa sa ako predvolený jazyk španielsky
Môžem si RSS kanály z miestnych novín, po nich prostredníctvom tohto užívateľa a majú príspevky sa zobrazí v predvolený jazyk na fóre ako angličtina

Ospravedlňujeme sa za bolesť s vyššie uvedeným, len musí mať jasné, čo v mojej mysli, a Im trpí s človekom chrípkou, ktoré pomáhajú dont fungovanie mozgu úplne: D

vBET
02-10-10, 23:34
Najprv odinštalujte verzii úplne zdarma (vrátane odstránenia. Htaccess pravidlá). Potom prosím nainštalujte platil jedného. A potom integrovať s vBSEO. Takže vBSEO integrácie stanovené na koniec.

Google API kľúč nikdy nebolo povinné, ale Google ocení, keď ju použijete. Odporúčame ju používať. Upozorňujeme, že pri odinštalovaní free verzie všetkých vašich nastavení, budú preč. Takže môžete kopírovať páse Google API kľúč k nejakej dočasné súbory.

Fórum by malo fungovať po celú dobu. Samozrejme si Odkazy nebude fungovať do tej doby medzi starú verziu odinštalovať a nainštalovať a integrovať kompletnú novú. Stále normostrán bude v poriadku:)

Pravidlá pre platenej verzii, ktorú nájdete v balení vBET. Aj v popise parametra prechodu na link SEO nájdete odkaz na tieto pravidlá (pokiaľ ich chcete upraviť, ak fórum využíva sub-adresára, tak prosím len ladom vrátane návodu tam).

V tejto chvíli vBET podporuje preklady iba odchádzajúcich kanálov RSS. Máme už túto požiadavku podporiť aj Preklad prichádzajúcich kanálov RSS a ako si pamätám, že je účelné (ešte žiadny dátum vydania naplánované na toto).

Dúfam, že chrípka sa rýchlo zmizne: D Stačí sa len spýtať, kedy chcete. Všetko je dobre popísané a budeme odpovedať na otázky, keď tie prišli. Takže môžete využiť našu bezplatnú online podporu, alebo dokonca len aby inštalácia služby (http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php) za $ 30 a nechať prácu na nás:)

Lee G
03-10-10, 14:09
Fandia, že Michael.
Spôsob, akým si mal robiť kód vBSEO zmeny najprv, alebo vôbec nič by sa práce, vrátane admincp
Potom nahrávanie a inštalácia vbet
Takže jeho prípade inštalácie vbet, potom vBSEO zmeny pred vykonaním akejkoľvek zapnutí bitov

Vďaka za pomoc, a že ma priamo na tomto

vBET
03-10-10, 17:19
To bol starý postup - prvý vBSEO zmeny potom vBET inštaláciu. Našli sme spôsob, ako to zmeniť, pretože príliš veľa zákazníkov ani čítať návod na inštaláciu;) Aktuálna jeden je bezpečnejšie:)

Lee G
06-10-10, 16:53
Nahral všetky súbory, sa vBSEO zmeny atď
Keď som umožňujú výrobok, mám žiadny text Zobraziť na fóre vôbec
V admin cp, pokusu o uloženie zmien, zadať sériové číslo, atď a nič sa šetrí.
Kliknutím na tlačidlo Uložiť a zobrazí len prázdna obrazovka

Mal som vypnúť produkt v súčasnej dobe

Lee G
06-10-10, 18:09
Zistil, že som musel vypnúť výrobok, zmeny uložte. Set jazykov atď
Potom znovu povoliť a získajte všetko, čo pracujú
Všetko sa zdá byť v poriadku aj keď sa

vBET
06-10-10, 23:08
Bolo to preto, že s najväčšou pravdepodobnosťou ste sa pomocou správcu CP na základe prekladal link - Vezmite prosím na vedomie, že vBET nezaujíma preklady správcu CP alebo CP Moderátor - to nemá zmysel, pretože administrátori, moderátori musia poznať pôvodný jazyk fórum rovnako:) Takže ak sa sa pokúsi previesť tie, ktoré môžu mať neočakávané správanie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1