PDA

Zobraziť plnú verziu: Užívatelia vysielanie v rôznych jazykoch



Simon Lloyd
30-09-10, 20:03
Ahoj mohol by ste mi povedať, že ak užívateľ príspevky v holandskej povedal po zhliadnutí fóra v holandčine, keď vidím miesto bude anglicky?

Tiež čím viac databáz alebo databázové tabuľky sú k dispozícii?

Je tu ďalší zaťaženie serveru?

Je to bezpečné SEO?

Môže byť automatické všetky preklady, tj všetkých španielskych vždy vidieť v španielčine všetkých ruských bude vždy vidieť v ruštine ********** atď?

S pozdravom,
Simon

vBET
01-10-10, 09:33
Dobrý deň, je možné rozpoznať správu vBET jazyk (konfigurovateľné). Takže ak užívateľ napíše správu do HIE každý podporovaný jazyk, potom vBET pozná svoj jazyk (pomocou Google) a potom sa automaticky nepriehľadné, že v príslušných BBCode.

vBET vytvára nové tabuľky vyrovnávacej pamäte, ale vykonané žiadne zmeny v natívnom vBulletin tabuľkách.

Samozrejme, že bude ďalšia záťaž - nie je preložené magicky;) Stále vysoké zaťaženie bude len pre preložených strán - pre normálnu stránky vBET Iba inzeráty vlajky.

Je SEO bezpečné. vBET podporuje URL preklady. Takže ak máte VB3 a vBSEO, alebo VB4 (s vBSEO alebo pomocou VB4 friendly URL), potom sa vaše URL budú preložené:)

Celý preklad je automaticky:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:08
Test: Volám sa Simon, nie som blbý:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:14
Myslím, že potom sa pýtať im je to možné spustiť bez vlajky na vrchole, alebo voľbu jazyka rozbaľovacej?
Chcem návštevníci na mojej stránky automaticky zobraziť stránku v ich jazyku (za predpokladu, že ich webový prehliadač je nastavený, aby ich krajina štandard) bez nutnosti kliknúť na tlačidlo, alebo niečo ako Nechcem mať príznaky, alebo rozbaľovací, ale v pošte je užitočná, mám aj vlastný kód bb to je analyzovaný pomocou samostatného súboru PHP regex bude to problém?

Simon Lloyd
01-10-10, 14:15
Test 2: Volám sa Simon, nie som blbý! Edit pre dual jazykový testPáčilo sa mi tento test:)

Simon Lloyd
02-10-10, 09:09
Aj keď mám rád mod (aj skúšky urobiť ive) Obávam sa, že podpora doba odozvy je veľmi zlá, som vyslaný včera v 14:14 (GMT) a stále žiadna odpoveď 19 hodín neskôr!

To mi nedáva dôveru ku kúpe.

Simon Lloyd
02-10-10, 20:09
No tak chlapci od 30 hodín sa odpovede, čo chcete predať veci, alebo nie?

Simon Lloyd
02-10-10, 22:40
Myslím, že potom sa pýtať im je to možné spustiť bez vlajky na vrchole, alebo voľbu jazyka rozbaľovacej?
Chcem návštevníci na mojej stránky automaticky zobraziť stránku v ich jazyku (za predpokladu, že ich webový prehliadač je nastavený, aby ich krajina štandard) bez nutnosti kliknúť na tlačidlo, alebo niečo ako Nechcem mať príznaky, alebo rozbaľovací, ale v pošte je užitočná, mám aj vlastný kód bb to je analyzovaný pomocou samostatného súboru PHP regex to bude problém? poslednej dobe žiadajú Potom som zvyknutý neobťažoval kúpiť to, ale nainštalovať jednoduché Google vývojárov jQuery verzii len pre preklad stránok!

Odpovedzte, prosím, môj querie a tieto pokiaľ možno:

Mám vBSEO a vBSEO Mapa je niečo navyše musím urobiť po zakúpení mod (vzhľadom k tomu, že niekedy dostanem odpoveď tu), aby ste sa uistili, že všetko funguje?

vBET
02-10-10, 22:43
Dobrý deň. Vezmite prosím na vedomie, že naša služba nie je 24 / 7. V pracovné dni sme každý deň. O víkendov zvyčajne príliš, možno ešte nie je tak často. Tiež máme zákazníkov z celého sveta, je tak niekedy doba odozvy ovplyvňuje časový rozdiel (väčšinou spíme v noci;)).

Ospravedlňujem sa za túto neskorú reakciu. Vezmite prosím na vedomie, že Kamil (naši zamestnanci chlap) práve vrátil z dovolenky, takže od pondelka sa vrátime k lepšej doba odozvy:)

Aj v tomto prípade - som slečnu na vašu otázku, pretože to bolo fallowed o testovaciu správu. Keď som sem prišiel, videl som len test a nedal pozor na správy pred jej (ako bolo poslať minútu po minúte). Ospravedlňujeme sa - bola to moja chyba. Aj teraz som zmätená, čo to je a musel vrátiť na začiatok tohto rozhovoru zistiť, prečo píšete o nejakých 30 hodín, keď som tu bol včera a nič riešiť so mnou. Teraz viem, že nič, čo som si všimol - Cnie sa mi Vaša správa o omyl ladom testovaciu správu. Ešte raz prosím vziať moju ospravedlnenie.

Odpoveď na otázku, môžete úplne vypnúť a nastaviť príznaky možnosť presmerovať užívateľa automaticky ich jazykov založiť na nastavenie prehliadača (vBET používa hlavičky poslať prehliadač pre to). Ale to sa neodporúča:
1. V predvolenom nastavení Google nebude vidieť vaše ďalšie stránky. Ak bude pridať do tých Mapa stránok. Ak nebudete to, potom sa tieto stránky nebudú indexované, takže nebudete získať ďalšie prevádzky z nových miest - ľudia jednoducho nenájde sa o tom
2. Užívatelia môžu pochádzať z toho, že ich počítačov. Tj. Ak je niekto z Poľska, ale pôjde na fórum z nejakej internetovej kaviarne v Anglicku, potom sa povie prehliadač vBET, že jazyk by mal byť angličtina. Zakázaním vlajky nebude dať užívateľovi možnosť zmeniť jazyk.

Vlastné BBCode by nemal byť problém, ak to sú naozaj BBCode. Už sme mali problém s jedným mod, ktorý bol za použitia svojej vlastnej "BB kódy", ale problém bol, pretože naozaj nie je použitie BBCode - len text, ktorý si sami analyzovaný. Vezmite prosím na vedomie, že BBCode nie je len text [] analyzovaný regulárneho výrazu. BBCode je zvláštna ochrannej známky, ktorá je zapísaná v motore, vBulletin a je analyzovaný motorom vBulletin (musíte plugin príslušným háčiky). Ak nechcete používať to tak, potom sa naozaj nemusíte BBCode, len zvláštne označenie uznávané váš kód. V takom prípade môžete mať problém. Pretože v takom prípade nie je BBCode, tak to nebude analyzovaný Erotika a kedy bude lang BBCode bude spracovaný, bude sa text k prekladu s špeciálne znaky, ktoré nie sú BBCode, aj keď sú vo vnútri [] (pretože vBulletin si t rozpoznať tak, nechaj to byť) - takže tento text bude posielať prekladať, a Google môže poškodiť vaše špeciálne znaky (napr. tým, že priestor pred uzavretím]).

vBET
02-10-10, 22:46
Poslednej dobe žiadajú Potom som zvyknutý neobťažoval kúpiť to, ale nainštalovať jednoduché Google vývojárov jQuery verzii len pre preklad stránok!

Odpovedzte, prosím, môj querie a tieto pokiaľ možno:

Mám vBSEO a vBSEO Mapa je niečo navyše musím urobiť po zakúpení mod (vzhľadom k tomu, že niekedy dostanem odpoveď tu), aby ste sa uistili, že všetko funguje?

Len som odpovedal na vašu otázku, keď ste napísal toto:)

O vBSEO - Áno, máte k integrácii. To je dobre popísaný v súbore README. Táto integrácia musí byť schopný preložiť URL:)
Môžete tiež integrovať s generátorom stránok, na ktoré URL si stránky súčasťou Mapa stránok. To nie je nutné (ak máte príznaky, bude Google nájdete týchto stránkach tak, ešte to môže trvať dlhšie, v tomto prípade).

Simon Lloyd
02-10-10, 22:55
Vďaka za odpovede a vysvetlenie, budete uvoľňovať aktualizovanej verzie skoro, že sa stará o vBSEO Mapa a automaticky?

Ak mám ukázať vlajky dostať indexovanie Google môžem ešte automatickú zmenu jazyka?

Pre moju vlastnú BBCode som musel pridať na PHP súbory pod CODE BBCode pre svoju verziu spolu s ďalší súbor pre kód obzrieť sa na to ešte udrží <pre> značky ... atď Tu je ukážka niť Zmena kódu VBA Tlač s vybranú stránku Myslíte si, že by sa problémy s použitím vbet na mojich stránkach?

vBET
02-10-10, 23:20
Nebudeme vBET vydaní verzie, ktorá koláče a starostlivosť o vBSEO Mapa integrácie automaticky. To nie je možné, pretože tieto mody nemajú umožňuje, že (nemajú žiadne háčiky). To je dôvod, prečo integrácia vyžaduje jednoduché zmeny kódu - to je veľmi dobre popísaný v súbore README Pozrite sa na nahrádzanie úrovni - takže je dostatok vedieť, ako používať textový editor, bo to.

Nemusíte mať príznaky pre Google Ak máte integráciu s generátorom Mapa stránok. Stále sme radu, že vlajky v cene (už bolo popísané prečo). Možnosti pre vlajky riadenie a na presmerovanie sú od seba oddelené. Takže môžete mať v každom sonfiguration, ktorý chcete. To Menas, že môžete mať príznaky a automatické presmerovanie na nastavenie jazyka Broswer:)

Ak váš zvláštne označenie (ako som písal, v závislosti na architektúre phpBB BBCode sú registrované podľa osobitných vBulletin hák, alebo tiež správca CP - a stále som si istý, že sa to robí inak) sa používa iba vnútorné CODE bbocde potom vidím Žiadny problém - obsah CODE, PHP a HTML bbodes nie sú prekladané:) vBET to v účelu - Nemá zmysel prekladať do kódu a to by len zlomiť obsah týchto BBCode.

Simon Lloyd
02-10-10, 23:27
Ok jednu otázku, ak môže si kúpiť a to mi láme vlastnú BBCode (čo je jeden z najdôležitejších rysov mojej stránky) som odinštalovať a získať náhradu do povedzme 10 dní?

Práve teraz som Prekladač Google (ktorá je jadrom vašej mod), ktorý prekladá všetko (okrem Facebooku) vrátane BBCode zákonníka, ak si mod funguje ako má bez prekladu BBCode by som rád, aby ju udržali.

vBET
02-10-10, 23:43
Ak sa zdá, že vBET prevádza obsah CODE BBCode na fóre, bude to považované za chybu a budeme pracovať na náprave. Neposkytujeme náhradu, pretože chyby, sme len opraviť:)

Takže ak je to ako by ste opísať aj svoje osobitné označenie sa používa iba vnútorné CODE BBCode potom môžete relaxovať a kľudne sa o tom. Môžete napísať nejaký testovacej správy na našom fóre, takže uvidíte, že obsah CODE BBCode nie preložil vBET (a text okolo nej je). Pozri tu:

This is inside code bbcode and will not be translated if you click any flag. Because of that no text inside of brackets will be changed

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1