Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 1 de 3 123 UltimulLast
Rezultate 1 a 10 de 27

Thread: nu traducerea paginilor complet în vbulletin 4.1.8

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2011

Default nu traducerea paginilor complet în vbulletin 4.1.8

când am upgrade la vbulletin 4.1.8, vBET 4.4.4 este nu traducerea paginilor complet.

Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011

Bună
    Ar putea vă rugăm să furnizaţi-mi mai multe informaţii:
    -care traducere API sunt tu folosire (Google 1(free), Microsoft, Google 2(paid))
    -vă rugăm să rulaţi test pentru app API-urile pe care le utilizaţi: TESTE

Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011

Nici un răspuns, am considerat a rezolvat, dacă aveţi orice întrebări referitoare la această problemă I va nota se deschide, pentru orice alte vă rugăm să deschideţi thread noi

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2011

Default doar se traduce text static pe forum

pagina mea translate traduce nu conţinut atunci când vizualizaţi. doar se traduce text static pe forum.

自動車保険

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2011

pagina mea translate traduce nu conţinut atunci când vizualizaţi. doar se traduce text static pe forum.
    am folosit Microsoft şi Apertium traducere.

Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011

În testul am link-ul te a fost nici o încercare pentru google apertium (acest lucru a fost creată după vBET a fost creat cu Microsoft via Azure)
    Poate vă rugăm să executaţi test pentru Microsoft de către Mazure, puteţi găsi în:
    Descărcaţi fişierele - >-nu-upload - > Instrumente - > microsoftbyazuretest.php
    Doar încărcaţi-l în folderul rădăcină forum, şi tip destinaţie URI în browser-ul web

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2011

Începe testul pentru Microsft traducere API de Azur

Token completă:
    {"eroare": "invalid_request", "error_description": "ACS90011: lipseşte cerute a câmpului/u0027client_id/u0027. / r/nTrace ID: 65630e6f-adc7-467b-afd9-7506f26eca2f/r/nTimestamp: 2011-12-09 02:17:06Z"}

Rezultate: ï» ¿"ArgumentException: nici o informație purtător găsite în token-ul: ID=3737.V2_Json.Translate.16E26BDE"
    Încercare de eroare:
    Timpul de conectare (ms): 130.547119141
    cum la spre repair acest lucru?

Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011

Cel mai probabil, nu introduceţi nimic în dvs.admincp -> vBET -> traduceri furnizorii - > Microsoft Comercial Traducere API-cheie de Azure(BETA)

Pentru a utiliza Microsoft traducere via Azure aveţi prima abona pentru Mcrosoft traducere API (de asemenea, opţiunea de gratuit) aici clic
    şi apoi register you aplication aici, completând paranteze (este un nume de câmp de client, care va trebui să utilizaţi în Microsoft Comercial Traducere API-cheie de Azure(BETA))

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2011

Îmi pare rău, am înregistrat Microsoft API și aplicarea dar am nu poate defini ceea ce este numărul API azuriu.
    Vă rugăm să spuneţi-mi detalii.
    Ultima modificare făcută de r.dziadusz; 13-12-11 la 20:32. Motivul: Imagini şterse

Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011

Aici te duci:
    Dumneavoastră Microsoft Comercial Traducere API secret de Azur este dumneavoastră "Secret Client" - incepand cu GSBlBL...
    Dumneavoastră Microsot Comercial Traducere API-cheie de Azur este dumneavoastră "ID Client" - incepand cu ins...

De asemenea, am şters imaginea, becouse altcineva ar putea folosi dumneavoastră client ID-ul/client speranţă secret, nu te superi

Pagina 1 de 3 123 UltimulLast

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31