Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 2 de 2

Thread: Bună, lucrari vBET pentru aceste!

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2010

Default Bună, lucrari vBET pentru aceste!

Bună, vom folosi vBET pentru VBulletin 4.0.5 şi funcţionează cu cele mai recente versiuni de addon-uri pe site-ul nostru!

Turnee şi scări
    Vbookie
    VB Credite Deluxe

Noi folosim peste 25 de suplimente, şi aşa mai departe vBET funcţionează cu toate. Am probleme cu Pro vorbesc intre ele, dar este, probabil, ceva ce facem greşit. Eu voi ruga mea co-fondator în cazul în care este ok să dea legătură într-aici, astfel încât să puteţi vedea. Şi avem un stil particularizat de piele şi VB4 stilul implicit.

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Am instrucţiuni de integrare pentru protopost pro - din păcate, ele nu acceptă global_complete cârlig, aşa că are nevoie de măsuri speciale de integrare, dificil, dar bine descris, greu de realizat şi confirmat de lucru, atunci când face în mod corespunzător

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33