Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 2 de 2

Thread: vorbesc intre ele pro întrebare

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2010

Default vorbesc intre ele pro întrebare

Bună, atunci când înlocuiţi "Culegere de suplimentare" cuvintele din fişier rescrie. Este directorul de ansamblu? Sau doar ->> / Galerie /? M-am erori de server intern atunci când încearcă să vizitaţi pagina mea vorbesc intre ele pro.

Mulţumesc, produs minunat!

Am editat, în vBET >> Principal>> păstraţi directorul>>> / Galerie /

În principala mea. Htaccess am adăugat regulă, în cazul în care m-am schimbat "Culegere de suplimentare" cuvintele la Galeria

Am pus vbenterprisetranslator_front_controller.php schimbare "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" pentru a-mi dosarul Galerie. Calea de schimbat utilizând instrumentul directorul real pentru a găsi calea mea. adăugat aceste norme de rescriere. Hehehehe şi obţineţi interne pagina de eroare de server. Sunt confuz.
    Ultima modificare făcută de El Caballo; 22-09-10 la 16:34.

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Da - integrarea vorbesc intre ele poate fi o durere. Ştim că, dar nu putem face mai uşor. Aceasta se datorează faptului că vorbesc intre ele nu acceptă mod obişnuit vBulletin de generare de pagini (cârlig global_complete nu este acceptat).

Va rugam sa ne conţinutul integral al dvs. htaccess. Din directorul principal şi de la directorul photpost. Noi vom verifica.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33