Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: vBET 4.2.0 Released - vBSEO sprijinit! BETA

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Default vBET 4.2.0 Released - vBSEO sprijinit! BETA

Bună

Ştiu că mulţi au fost de aşteptare pentru această versiune Ştirile Mare - le sprijină vBSEO. Ştirile chiar mai bine - se traduce mai multe tipuri de link-uri că, în vBET3.x (pentru moment).

Pentru cei care nu utilizează vBSEO avem, de asemenea, o veste bună - am făcut algoritm îmbunătăţire obţinute, ceea ce face foarte mare de pagini se traduce chiar de 7 ori mai rapid (conform testelor efectuate pe una din instalare pentru pagina mari specifice).

De asemenea, ne-am schimbat template-uri si ton-l pentru noul sistem de şablon vB4.

Pentru toate detaliile vezi mai jos

Noi:
    • vBSEO susţinută şi de link-uri pentru traduce: fire, bloguri, CMS articole, secţiunile CMS, CMS articole
    • Algoritmul de traducere optimizate şi 2 setări avansate de performanţă a adăugat: "HTML Dimensiune: taiere litera"Şi"HTML Dimensiune: începe de tăiere"
    • Redirecţionarea optimizat (făcute mai devreme)

Bug-uri corectate:
    • Cache pentru blog RSS
    • Traducere de sprijin pentru pagini din afara Culegere de pe forum pentru

Şabloane schimbat (actualizat la noul sistem de template vB4):
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

Explicaţia pic despre opţiunile de performanţă noi. Efectuarea de instalare pe unul dintre serverele din clienti, am descoperit ca pagina sa principală a fost tradus foarte lung - chiar şi atunci când era deja în cache. Toate celelalte pagini au fost traduse rapid. Am facut anchetă şi aceasta este ceea ce am descoperit.: PHP performanţă drastic se duce în jos atunci când lucrează pe siruri de caractere cu adevărat mari. Presupun că în cazul în care astfel de PHP se scrie doar la unele fişier temporar şi se lucrează la fişiere în loc de memorie. Din aceasta cauza am modificat algoritmul obţinute şi rezultatele foarte mari se taie în bucăţi mai mici în timpul traducerii. Această modificare influenţează numai pagini mari şi îl puteţi configura parametrii de performanţă de către noi. Care a fost rezultatul pe pagina principală de pe forum pentru clientul nostru. Traducere timp a scăzut de la aproximativ 21 de secunde pentru aproximativ 3 secunde. Aşa cum am să presupunem că acest lucru face diferenţa pentru clientul nostru Şi sperăm că acest lucru va face, de asemenea, diferenţa mare pentru tine

PS.
    Pentru utilizatorii care au cumpărat mai devreme de licenţă gândindu-mă că vBET a fost sprijinirea vB4 atunci - rog sa ma contactati (PM sau e-mail). Dacă există este în curs de servicii de instalare - vă rugăm să trimiteţi detaliile de acces la Admin CP, vBSEO CP şi FTP. Dacă a fost asigurat că vom schimba data de permisul dumneavoastră - vă rugăm să ne reamintesc despre asta. Mulţumiri

Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009

Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    PS.
    Pentru utilizatorii care au cumpărat mai devreme de licenţă gândindu-mă că vBET a fost sprijinirea vB4 atunci - rog sa ma contactati (PM sau e-mail). Dacă există este în curs de servicii de instalare - vă rugăm să trimiteţi detaliile de acces la Admin CP, vBSEO CP şi FTP. Dacă a fost asigurat că vom schimba data de permisul dumneavoastră - vă rugăm să ne reamintesc despre asta. Mulţumiri
    Text automatically translated from: German to: Romanian
    Translated text
    Cum pot să înţeleg?

Salut
    Original text

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Am avut unii clienţi care au cumpărat vBET gândindu-se că acceptă vB4 atunci când acesta nu a fost. Deci, ei nu au putut folosi vBET la toate de ceva timp. Acesta este motivul pentru care a fost promis că la data de licenţă va fi schimbat, astfel ei vor pierde nimic de pe acest neînţelegere

Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Martie 2010

Red face vBET 4.2.0 Released - vBSEO sprijinit! BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Romanian
    Translated text
    Buna ziua vBET!

Sunt complet noi în acest forum, am putea posta la firul greşit.

S-au găsit ceea ce vă online pentru a traducător proprietate situate de forumuri în alte limbi.

Prin achiziţionarea unei licenţe de vBET 4.2.0 traduce cumpăra una, apoi, de asemenea, cu vBulletin pe forum pentru sau trebuie să aibă separate şi evenuelt pus în peste curând.
    Sau achiziţionarea întregul pachet conţine forumuri şi un traducător?

Şi cum despre ce gazduieste, etc cum se face?

Au astăzi un site + un forum care este gratuită, dar vrea traducator foarte vBET precum şi la publicitatea meniurile de la forumul nostru din. Va fi independent chiar şi cu orice formă de publicitate.

Există o mulţime de piele de a alege pe forum?

Roger Meyer Norvegia
    Original text

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Quote Iniţial Adăugată pe site de Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Romanian
    Translated text
    Buna ziua vBET!

Sunt complet noi în acest forum, am putea posta la firul greşit.

S-au găsit ceea ce vă online pentru a traducător proprietate situate de forumuri în alte limbi.

Prin achiziţionarea unei licenţe de vBET 4.2.0 traduce cumpăra una, apoi, de asemenea, cu vBulletin pe forum pentru sau trebuie să aibă separate şi evenuelt pus în peste curând.
    Sau achiziţionarea întregul pachet conţine forumuri şi un traducător?

Şi cum despre ce gazduieste, etc cum se face?

Au astăzi un site + un forum care este gratuită, dar vrea traducator foarte vBET precum şi la publicitatea meniurile de la forumul nostru din. Va fi independent chiar şi cu orice formă de publicitate.

Există o mulţime de piele de a alege pe forum?

Roger Meyer Norvegia
    Original text
    Bună Pilar10!

vBET este plugin pentru vBulletin astfel încât să utilizaţi-l ai nevoie de vBulletin. vBET licenţă include numai vBET - Ai nevoie pentru a cumpara vBulletin separat. vBulletin este motorul pe forum pentru cel mai puternic ştim şi există mii de piei

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33