Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 3 de 3

Thread: vBET 3.2.1 Released - soluţie rapidă

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Default vBET 3.2.1 Released - soluţie rapidă

Buna ziua, se pare că o nouă funcţionalitate mare de detectare automată a limbii mesaj a avut bug-uri mici în 3.2.0. Numai pentru mesaje cu citate pe care au avut de noi linii de recunoaştere a fost falsă din cauza acestor citate (ar trebui eliminat în scopuri de recunoaştere).

Acest aspect este deja corectată în 3.2.1 astfel încât vă puteţi bucura pe deplin de această nouă funcţionalitate mare

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

VĂ RUGĂM Hold On cu instalarea 3.2.1 - se pare ca bug-ul încă mai există şi răspunsurile pe care le deţine cu citate.

Am făcut teste, dar am dor de ceva. Pare foarte rau pentru probleme. Suntem de lucru privind corectarea acum şi ar trebui să se apare rapid

Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    VĂ RUGĂM Hold On cu instalarea 3.2.1 - se pare ca bug-ul încă mai există şi răspunsurile pe care le deţine cu citate.

Am făcut teste, dar am dor de ceva. Pare foarte rau pentru probleme. Suntem de lucru privind corectarea acum şi ar trebui să se apare rapid
    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Bine, rezolvate. Vor fi ataşate la versiunea 3.2.2, care vine într-un minut. Încă o dată ne cerem scuze pentru neplăcerile create şi sperăm că răspunsul nostru este apreciat rapid.
    Original text

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31