Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări Verifica vBET pe vBulletin 5

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: vBET 3.2.0 lansat

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Default vBET 3.2.0 lansat

Această versiune aduce multe facilitati noi, care a fost solicitată de către utilizatori şi corectează bug-uri puţine (RE cea mai mare parte puţin mai mari şi una pentru linkurile din traduse RSS). Vă rugăm să consultaţi detaliile de mai jos.

Ce este nou:
    • Detectează automat în care este scris mesajul de limbă (Configurabil cu 4 strategii diferite)
    • În timpul controalelor autentificare are ghidul de limbă au setate implicit şi redirecţionări pentru a edita detaliile paginii (configurabil)
    • Permite pentru a seta limba implicită utilizată de la CP Admin
    • Afişează limba implicită în pagina de informatii ghidul de membru
    • Anul în domeniul lingvistic pagina implicită poate fi indicat ca listă sau un set de butoane radio cu steaguri (configurabil)
    • Adăugat suport pentru locul particularizate pentru meniul vertical

Bug-uri corectate:
    • Rectificat problema cu link-uri în limba style = # atunci când sunt incluse în legătură într-
    • Problemă rectificat pentru Traducere link-uri pentru 2 semne de octeţi pe care nu UTF-8 forumuri
    • Problemă rectificat cu obtinerea înapoi la limba prestabilită pe forum pentru (cookie-uri de compensare)
    • Link-uri pentru tradus canale RSS cu vBSEO sunt de lucru bine acum

Şabloane actualizat:
    • vbenterprisetranslator_flags_begin
    • vbenterprisetranslator_flags_end

Altele:
    • De integrare mai simple cu vBSEO (Pentru noi vBET 3.x instalaţii)

Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009

Default mulţumesc

Vă mulţumesc pentru noua versiune am înfiinţat it.I sperăm că va funcţiona fără probleme
    Site-ul nostru este un site.If *** funcţionează acest sistem va fi o referinţă foarte bună pentru you.I voi parts analytcs mea aici.

Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Blog Entries
    1

Şi acest lucru va fi, de asemenea, o mare pentru forumuri care le permite oaspeţilor să scrie mesaje

Distreaza-te! şi suntem bucuroşi să vă placă

Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009

Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    Ce este nou:
    • Afişează limba implicită în pagina de informatii ghidul de membru
    În cazul în care este această setare? Există o opţiune în admincp de care avem nevoie pentru a regla? Este această afişate în mod implicit? Pentru că atunci când merge la pagina meciului membru, nu văd limba utilizată de către utilizator.

Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009

Uită despre asta, l-am găsit. N-am văzut a fost pe langa starea online. M-am uitat sub una din file, în special "Informatiile mele".

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33