Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 9 de 9

Thread: vBET-Rezultate pentru CoinForums.com instalaţi

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default vBET-Rezultate pentru CoinForums.com instalaţi

    I a alerga Moneda Forum - informaţii Moneda de colectare pe monede, monedă, şi mandate poştale. - Un nou forum dedicat monede, monedă şi alte elemente. Am început doar acum câteva luni.

    După instalarea vBET săptămâna trecută am început deja să primească o mulţime de hit-uri, în special pentru galeria noastră, din alte ţări în afară de SUA în limba lor maternă.

    Rezultatele deja au fost mari, iar Google nu are chiar şi index toate paginile noastre.

    site-ul:Moneda Forum - informaţii Moneda de colectare pe monede, monedă, şi mandate poştale. se intoarce 5840 din 25 aprilie, 2010 in Google. Rezultatele din ultimele săptămâni au fost în jurul valorii de ~ 350.

    Mare de produse, va tine la curent.

  2. #2
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Site-ul este acum arată: Rezultatele 1 - 10 din aproximativ 16200 de la coinforums.com. (0,21 secunde) pe google.

    Creşterea în trafic a fost aproape 3x acum şi suntem primiţi în continuare o creştere. Site-ul nostru este nou şi este un forum + o galerie de monede şi valută. Am fost acum obtinerea hit-uri din 85 de ţări diferite, comparativ cu aproximativ 20 înainte de a instala.

    Rezultatele sunt foarte favorabile.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de JinLeeHui View Post
    Bună,
    Ne pare rău, Im noi forumuri. Treaba mea este de a finaliza ancheta cu privire la ceaiuri ecologice verde chinezesc.
    Dacă aveţi un minut, atunci aţi putea să-mi un mesaj, care este brandul preferat de ceai verde?
    Multumesc anticipat,
    Al tău Jin
    lol ... ce un duş. Acum am de gând să trebuie să vă faceţi griji despre spammer-ilor internaţionale, precum şi cred ..

    Quote Iniţial Adăugată pe site de Jesh View Post
    Site-ul este acum arată: Rezultatele 1 - 10 din aproximativ 16200 de la coinforums.com. (0,21 secunde) pe google.

    Creşterea în trafic a fost aproape 3x acum şi suntem primiţi în continuare o creştere. Site-ul nostru este nou şi este un forum + o galerie de monede şi valută. Am fost acum obtinerea hit-uri din 85 de ţări diferite, comparativ cu aproximativ 20 înainte de a instala.

    Rezultatele sunt foarte favorabile.
    Jesh, asta e minunat. Sunt Gettin mai tentate să încerce acest lucru.

    BTW, dacă acesta nu a fost menţionat înainte de ... Michal, esti un geniu pentru a inventa aceasta. Şi eu sunt surprins nimeni nu are ya cumpărat încă.

    Am putut vedea doar aceasta fiind chiar mai popular în următorii ani.

    Am fost căutarea pe net de altă zi, şi a constatat că foarte greu pentru a găsi software-ul de traducere pentru site-urile obişnuite. (Fără vBulletin) sau ceva care este de încredere şi popular. Tot ce am putea găsi câteva companii sunt umbrite aici şi acolo. Poate o oportunitate de afaceri pentru altcineva pentru a profita de. Aş dori cu adevărat pentru a converti pe site-urile mele alte cândva în viitor. (VBulletin non conexe)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Suntem deja în crearea de planuri de traducător generice, care va traduce toate site-urile Vom folosi există bine testat şi optimiza foarte motor de vBET, astfel încât vom da pentru clientii calitatea şi performanţa de software cultivate în produs nou. În primul rând vrem să sprijine fişierul cache şi motoarele gata cache vBET - aşa că va fi, de asemenea, susţinută în general Traducător. Nu există nici un program pentru acest lucru încă.

  5. #5
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Site-ul trebuie să fi fost indexate de către o mulţime de alte motoare de căutare în această săptămână. Suntem la 199.10%, în această săptămână în vizite.

  6. #6
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1

    Default Minunat

    Text automatically translated from: Arabic to: Romanian
    Translated text
    Acest lucru este cu adevărat un minunat

    Mulţumesc
    Original text
    Ultima modificare făcută de vBET; 11-05-10 la 19:58.

  7. #7
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Martie 2010
    Mesaje
    116

    Default

    Am de gând pentru a obţine 100.000 de vizitatori Uniq / zi
    poate ar putea în termen de 1 ani

  8. #8
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Noţiuni de bază o mulţime de hit-uri cea mai mare parte din alte ţări.

    Afisari medie a luat o baie mica, dar cred că acest lucru are de a face cu alte lucruri se întâmplă. Am încercat să dau seama dacă e de la tag-uri meta duplicat sau nu.

  9. #9
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2013
    Mesaje
    1

    Default

    Am fost obtinerea hit-uri din 85 de țări diferite, în comparație cu aproximativ 20 înainte de instalare.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •