Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 8 de 8

Thread: PHP Warning: preg_replace_callback(): necesită argumentul 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php pe linia 222

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Iulie 2018
    Mesaje
    8

    Default PHP Warning: preg_replace_callback(): necesită argumentul 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php pe linia 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    a doua eroare:


    Atunci când traduceţi orice limba sa dispara utilizatori online:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Cred că sunt doar două bug-uri care rămân să se stabilească pentru un produs de lucru pe o tablă de utilizator live.

    i sînt folosire ta noua versiune.
    Ultima modificare făcută de Matt; 25-07-18 la 10:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Multumesc, am uitat să adaug un singur lucru. Acest lucru vor fi corectate în versiune nect.

    Pentru soluţie rapidă vă rugăm să:
    1. Deschide fișier includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Căutare:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. Pastă înainte de a fi:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Vă rugăm să ne anunţaţi se rezolva problema dvs.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nici un răspuns - presupunem, că problema este plecat.

  4. #4
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Iulie 2018
    Mesaje
    8

    Default

    Hei ne pare rau, am fost într-o excursie de 10 zile.

    Am aplicat editare dumneavoastră şi acesta nu schimba nimic.

    Încă mai au aceeaşi eroare: PHP Warning: preg_replace_callback(): necesită argumentul 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', să fie un apel valabile în.../includes/vbenterprisetranslator_functions.php pe linia 222


    de asemenea, numele de utilizator online sunt încă ascunse când traduce.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Suntem în mişcare noastre server chiar acum, Deci în primul rând noi trebuie să-l termine, atunci noi va ocupa de problema. Va vom contacta in curand.
    Între timp, puteţi încerca să instalaţi cele mai noi de presă - există foarte aceeaşi schimbare, dar poate ai setat ceva gresit.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Pentru a face mai uşor pentru tine vom rezolva problema pe partea ta. Vă rugăm să PM-mi accesa detalii la FTP si Admin CP (pentru motive de securitate, vă recomandăm să ne trimiteţi temporar parole sau conturi).

  7. #7
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Iulie 2018
    Mesaje
    8

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    Pentru a face mai uşor pentru tine vom rezolva problema pe partea ta. Vă rugăm să PM-mi accesa detalii la FTP si Admin CP (pentru motive de securitate, vă recomandăm să ne trimiteţi temporar parole sau conturi).
    Am făcut că acum domnule! vă mulţumesc!

    Sunt două bug-uri.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Ca vad ca nu urmariti exact instructiunile noastre quick fix şi lipiţi codul nit înainte, dar după codul în punctul 3. De aceea, nu au de lucru pentru tine. Am fixat-o pentru tine, prin trimiterea de fişiere FTP la ultima versiune. Nu este de lucru ca vad.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •