Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 7 de 7

Thread: Cum să obţineţi steagurile de traduceri în ibproarcade???

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Feb 2015
    Mesaje
    3

    Question Cum să obţineţi steagurile de traduceri în ibproarcade???

    Buna ziua,
    Eu am o problemă cu vBET. I cant a lua steaguri traducere apar pe ibproarcade. Ştiu că aş putea folosi $vbenterprisetranslatorflags pentru ea. Ar putea să mă ajute vă rog şi să-mi spuneţi hwere exact trebuie să puneţi-l? Am încercat deja în şablonul de Arcade chiar în faţa $navbar şi că doar nu apar. Orice ajutor cu acest lucru ar fi fantastic. Am nevoie pentru a vă asigura că funcţionează, de asemenea, în Arcade înainte de a achiziţiona versiunea Pro.

    Salutari

  2. #2
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Dacă aveţi o vB 2.3.13 pentru a plasa un steag în orice loc, atunci ai nevoie pentru a seta AdminCP -> vBET - > Pavilion -> steaguri loc a Obicei şi a pus în şablon o fraza: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Feb 2015
    Mesaje
    3

    Default

    Vă mulţumim pentru răspunsul. Trebuie să-l pună doar în vbulletin şablon sau, de asemenea, în ibproarcade pielii? Ar putea să-mi recomanda mai specifice vă rugăm? În cazul în care exact trebuie să plaseze fraza?

    Vă mulţumesc în avans

  4. #4
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Tu trebuie să fie plasat în şablonul pe care este vizibilă şi este în corpul.
    De exemplu, acest lucru poate pune în prima linie de şablon navbar în AdminCP -> stil Manager -> Edit template-uri -> navigare / Breadcrumb Templates -> navbar.

  5. #5
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Feb 2015
    Mesaje
    3

    Default

    Vă mulţumim pentru răspunsul dumneavoastră. Da am pune în şablonul Navbar. Şi -l arată peste tot, dar nu în vbandvanced Portal şi (mai important) în ibproarcade meu. Atunci când fac clic în meu arcade în instalarea mea vbulletin. apoi dispar steagurile de traducere. Nu ştiu de ce, dar arcade.php meu trebuie să ignore $vbenterprisetranslatorflags. Ştii cum ajung Traducător în Arcade meu? Am vazut alte site-uri care să-l în interiorul Arcade.

  6. #6
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Vă rugăm să trimiteţi-mi un PM acces detalii la Admin CP. Voi verifica ce se intampla acolo

  7. #7
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Nici un răspuns - a considerat problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieți aici.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •