Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 3 de 3

Thread: Importante Bug în vBet!

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Iunie 2010
    Mesaje
    90

    Default Importante Bug în vBet!

    Buna ziua,
    Im folosire vBulletin, vBSEO şi vBet.

    Am activat "nu-urmaţi pentru (numai Arată) post intern" la vBSEO. Acesta funcţionează foarte bine, dar problema este, din cauza vBet, său neactiv pentru en /. Aşa că am nevoie să plătească pentru multe traduceri pe care nu am nevoie. Vă rugăm să facă toate nofollow "arată doar post" (!) sau "meta noindex" Thats ce vreau să spun: Forum WoW | WoW Bot Fairplay Forum - vizualizare singur Post - WoW / MMO-urilor planor Downloads (toate versiunile şi betas Incl.) Acest lucru nu ar trebui să se indexează, deoarece conţinutul său numai duplicate!
    Ultima modificare făcută de vBET; 03-01-14 la 13:35. Motivul: BB corecţie

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Sunt sigur că nu face eu înţeleg corect. Unde este bug în vBET? Ce este greşit-acesta pagina ne-a dat? În cazul în care "nu-necultivat" ar trebui să fie incluse? Acest lucru ar trebui să fie pe link-ul la pagina pe care ne-ai dat nu pe pagina în sine. Pagina iniţială, de asemenea, nu aveţi orice noindex"meta" - vă rugăm să reţineţi că vBET adaugă conţinut doar o traduce. Dacă doriţi să aveţi "meta noindex" acolo doar se aplică pe pagina originală şi acesta va rămâne pe fiecare pagina de tradus

    De asemenea este pagina care are link la pagina tu ne arată au sub acest link-ul "nofallow", apoi după traducere acest "nofallow", de asemenea, vor fi incluse. Deci, în cazul în care este problema? Vă rugăm să descrieţi-l în mai multe detalii. În acest moment nu văd problema.

    Vă rugăm să reţineţi că vBET are opţiune care vă permite să ignoraţi traducere pentru paginile specificate. Această opţiune nu va traduce orice pagină care include URL text adăugat în vBET de configurare. Pentru pagina pe care ai dat-ar putea fi"-pagină"Deci, dacă adăugaţi acest lucru în Admin CP - > vBET - > Opţiuni traducere - > ignora URL-uri apoi orice pagină care are "-pagina" în URL-ul nu va fi tradus, link-uri la acele pagini nu va fi consolidată de cod de limbă, steaguri nu vor fi generate acolo şi chiar în cazul în care cineva adaugă codul de limbă pentru URL-ul de mână, apoi pervazul fi redirectat la original.

    Vă rugăm să spuneţi aveţi nevoie de mai mult ajutor aici?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nici un răspuns - presupun că problema Notă există mai

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •