PDA

View Full Version: Rezolvate Povestea Unsuccess?

mario06
14-07-10, 04:27
Având în vedere că vBET pastreaza încărcarea procesorului serverul destul de mare şi din posturi 350K doar 2% din fire sunt indexate în diferite limbi este cu adevărat merită?

Aţi vBSEO instalat asa este aceasta o necesitate pentru a face vBET face treaba pe deplin?

Este | acest mod a fost testat pe o placa non vBSEO?

Ce procent este dat şi de la vBSEO vBET pentru indexare?

În poveştile de succes foarte puţine informaţii este de a face givin lucrurile un pic neclar pentru mine.
vBSEO instalat | setările?
Setări server?
Setările vBET?
Setările vBSEO?
setările de vBulletin?
Google PR?
, etc?

mario06
16-07-10, 16:18
Zilnică de sus:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Încă nu am vbseo instalat şi de măsura în care pot spune că am greu pot vedea o creştere de vizitatori. Ok, poate unii mai mulţi vizitatori engleză, poloneză sau în alte limbi, dar într-un număr vorbim de 500-1000 de vizitatori poate suplimentare într-o lună. De zi cu zi poate 30 vizite suplimentare, în procente aceasta este o creştere de 1%.
Deci, cred că cel mai bun efect va avea loc numai dacă vbseo este instalat.

pepito69
16-07-10, 20:31
Bună,
Eu nu sunt utilizaţi VBSEO.
Am început să utilizeze vBET cincea a acestei luni. În 10 zile vizitele sunt în creştere. În%:

(15,79%)
Vizite: 24.813
Înainte de a: 21.429
Eu lucru i se va avea mai mult de 1000 de vizitatori suplimentare, o zi în timp puţine.
Dar nu am toate meu de web traduse, numai forumuri. Acest produs (vBET) este un bun (ok. .. mare ...) o idee, dar ea conduce-mi nebun, cu multe probleme. În scurt timp, este uşor să spun că e ok, dar hai sa vedem ce se întâmplă în unele luni ...

mario06
17-07-10, 18:29
i nu se poate vedea o diferenta in mai mulţi utilizatori, deoarece pe forum pentru meu a fost crescut constant în ultimii ani şi venitul meu AdSense a rămas aceeaşi în plus, eu sunt de monitorizare a tot ceea ce îndeaproape cu Google Analytics, eu sunt convins că vBSEO cu url rescrieri este o necesitate pentru a vedea unele rezultate semnificative, vă rugăm să reţineţi că am propria vBSEO dezinstalat, dar pentru că aceasta adaugă un accent mai mare pe server şi de când am fost pentru mulţi ani, am cu siguranţă nu puteţi să adăugaţi URL-ul rescrie astfel încât în acest moment cred că este inutil

Soluţia reală de succes este conţinut de calitate şi de înaltă PR backlink aceasta este opinia mea personală dar eu nu recomand vBET pur şi simplu pentru funcţia de traducere sale, care este un activ valoros

pepito69
17-07-10, 18:41
Soluţia reală de succes este conţinut de calitate şi de înaltă PR

Acest lucru este cel mai important, desigur.

mario06
18-07-10, 10:45
Bună,
Eu nu sunt utilizaţi VBSEO.
Am început să utilizeze vBET cincea a acestei luni. În 10 zile vizitele sunt în creştere. În%:

(15,79%)
Vizite: 24.813
Înainte de a: 21.429
Eu lucru i se va avea mai mult de 1000 de vizitatori suplimentare, o zi în timp puţine.
Dar nu am toate meu de web traduse, numai forumuri. Acest produs (vBET) este un bun (ok. .. mare ...) o idee, dar ea conduce-mi nebun, cu multe probleme. În scurt timp, este uşor să spun că e ok, dar hai sa vedem ce se întâmplă în unele luni ...

Din moment ce pe forum pentru dumneavoastră este nou acest lucru poate fi o coincidenţă sau poate pe forum pentru meu este mai mare deci este nevoie de mai mult timp, oricum se va spune. Dar ştiind setările şi trucuri din poveştile de succes ar afecta în nici un.

Salutari

mario06
18-07-10, 10:51
Încă nu am vbseo instalat şi de măsura în care pot spune că am greu pot vedea o creştere de vizitatori. Ok, poate unii mai mulţi vizitatori engleză, poloneză sau în alte limbi, dar într-un număr vorbim de 500-1000 de vizitatori poate suplimentare într-o lună. De zi cu zi poate 30 vizite suplimentare, în procente aceasta este o creştere de 1%.
Deci, cred că cel mai bun efect va avea loc numai dacă vbseo este instalat.

Dar, cum am spus mai sus, aceasta nu adăuga întrebări suplimentare şi fără a rescrie URL-ul nu ar fi de eficace ca şi cu URL-ul rescrie şi noi toţi că pe un forum mediu / mare nu este recomandat asa ca am lovit-o fundătură şi preferă în care nu-l instalaţi.

vBET
20-07-10, 20:24
Având în vedere că vBET pastreaza încărcarea procesorului serverul destul de mare şi din posturi 350K doar 2% din fire sunt indexate în diferite limbi este cu adevărat merită?

Aţi vBSEO instalat asa este aceasta o necesitate pentru a face vBET face treaba pe deplin?

Este | acest mod a fost testat pe o placa non vBSEO?

Ce procent este dat şi de la vBSEO vBET pentru indexare?

În poveştile de succes foarte puţine informaţii este de a face givin lucrurile un pic neclar pentru mine.
vBSEO instalat | setările?
Setări server?
Setările vBET?
Setările vBSEO?
setările de vBulletin?
Google PR?
, etc?

Vă rugăm să reţineţi faptul că vBET nu face nimic pentru paginile normale - dacă sarcina dumneavoastră procesorului creşte înseamnă că paginile dvs. sunt traduse vizitate - astfel încât să obţineţi de succes de către având în trafic suplimentar de pagini traduse. Trafic noi vor avea întotdeauna mai multe resurse de pe server-ul dvs., indiferent de nu-l ai de vBET sau orice alt mod.

Reţineţi, de asemenea faptul că vBET este foarte configurabil furnică vă poate scădea pur şi simplu de încărcare CPU - a se vedea doar informatii de performanţă: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Clientii nostri utilizare vBET cu forumuri cu adevărat uriaş, fără nici o probleme de performanţă, dacă l-aţi apoi l-au la cererea ta. Ai modalitate simplă de a-l elimina prin utilizarea informatii de la nostru de performanţă.
Acum, datorita vBET aveţi conţinut de 52 de ori mai mult - nu poate fi făcut magic. Este nevoie de mai multe resurse - dacă nu se poate ocupa pe server-ul dvs. - configure-l pur şi simplu:) In exemplul dezactiva unele limbi. Dar de fapt am fost pe forum pentru dumneavoastră şi văd că traducerile sunt bifurcare de repede, asa ca nu recomand pentru a elimina orice traduceri în astfel de caz. Sunteţi scriu despre utilizarea CPU mai mult - aceasta nu este o problemă. Atâta timp cât aveţi încă unele resurse gratuite CPU şi răspunsurile sunt rapide înseamnă doar că eşti pe baza resurselor dumneavoastră.

vBET poate funcţiona complet fără vBSEO - pe care îl utilizaţi în acest fel, astfel încât să-l ştiţi deja. Şi vBET face treaba pe deplin fără vBSEO - vbseo nu are nimic comun cu traduceri şi sprijinirea comunităţii multilingve. De asemenea, vBulletin 4.x are propriile sale de sprijin SEO link-uri şi vBET sprijină, de asemenea traducerea acestuia.

vBET este pe deplin testate fără vBSEO şi avem mulţi clienţi care folosesc în acest fel - inclusiv tu. Deci, vă puteţi sine că este de lucru. Eu chiar nu înţeleg sursă de această întrebare ... Dacă aţi găsit ceva de lucru greşit la bordul dvs. - vă rugăm să-l doar nota de la punctul de raportare a erorilor.

Procentul în indexare dat pentru cabina de vBSEO şi vBET este de 0% - niciuna dintre aceste indexare fac. Şi nu există nici un instrument care va face indexarea pentru tine pe forum. Indexarea se face prin paianjeni Google care lucrează în calitate de invitaţi pe forum.

Poveşti de succes sunt date de către utilizatorii noştri - poti intreba pur şi simplu le despre detalii. Dar aceasta este secţiunea definitiv greşit pentru acest lucru - aici vBET personalul de sprijin urticarie. Doar cere-le prin PM - puteţi vedea cine scrie ce poveste. Am dat câteva exemple în poveşti de succes, dar numai pe forum pentru proprietarul vă poate oferi detalii despre configuraţia dacă vrea.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99