PDA

View Full Version: Respins Suport pentru Blogging

hmspain
22-04-10, 02:29
Am V3.x şi blogging-ul. Blogging-ul nu pare să fie sprijinite; am lipseşte ceva?

vBET
22-04-10, 14:28
Nu lipsesc nimic - acest lucru este adevărat - blogging-ul nu este susţinută de vBET pe vB3.x (e sub vB4, de asemenea, cu CMS)

MAI - vrem să-l suport, dar in acest moment nu avem nici o posibilitate sa o faca. Este pentru că vB a scăzut în mod oficial problema blogging-ul pentru vB3.x si nu vom primi licenta, chiar şi pentru testare, chiar dacă dorim să plătească pentru asta.

Aici puteţi vedea detaliile de la discuţii pe forumul oficial vBulletin:
vBulletin Forum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

hmspain
04-05-10, 17:19
Nu lipsesc nimic - acest lucru este adevărat - blogging-ul nu este susţinută de vBET pe vB3.x (e sub vB4, de asemenea, cu CMS)

MAI - vrem să-l suport, dar in acest moment nu avem nici o posibilitate sa o faca. Este pentru că vB a scăzut în mod oficial problema blogging-ul pentru vB3.x si nu vom primi licenta, chiar şi pentru testare, chiar dacă dorim să plătească pentru asta.

Aici puteţi vedea detaliile de la discuţii pe forumul oficial vBulletin:
vBulletin Forum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

Dezamăgitor, dar am înţeles cu siguranţă poziţia dumneavoastră. Trebuie să avem cumpărat blogging-ul de la sfârşitul coada de sprijin pentru V3.8 (septembrie, 2009).

vBET
04-05-10, 20:57
Încă de pagini bloguri ar trebui să fie tradus la fel ca orice alte pagini vB (dacă global_complete cu cârlig sunt utilizate acolo). Noi doar nu poate da sprijin deplin multilingv (astfel încât mesajele nu pot fi scrise în diferite limbi acolo).

hmspain
04-05-10, 21:55
Încă de pagini bloguri ar trebui să fie tradus la fel ca orice alte pagini vB (dacă global_complete cu cârlig sunt utilizate acolo). Noi doar nu poate da sprijin deplin multilingv (astfel încât mesajele nu pot fi scrise în diferite limbi acolo).

Înţeles, şi vă mulţumesc pentru răspunsul prompt la o întrebare care, probabil, a fost solicitat de peste si peste :-) (am incercat o cautare) LOL.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.9.99