PDA

View Full Version: Rezolvate Tabel nu există eroare.

vbetter
28-04-12, 16:27
Am păstra primit email-uri de eroare cu mesajul de mai jos.
Vă rugăm să mă puteţi ajuta rezolva această problemă?
Eu sunt pe cea mai recentă versiune de vbet. 4.4.6.

Eroare baza de date în vBulletin 4.1.3:

INVALID SQL:
SELECTAŢI cache.originaltext ca originaltext, cache.translated ca traduse din ajutor vbenterprisetranslator_cache_medium_az, cache-ul în cazul în care help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx vbenterprisetranslator_cache_medium_az. " ŞI cache.serie=help.serie;

MySQL Error: Nu există tabelul 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az'
Numărul de eroare: 1146
Cerere data: Sâmbătă, aprilie 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Eroare data: Sâmbătă, aprilie 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Script-ul: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
Adresa IP: xxxxxxxx
Nume de utilizator: neînregistraţi
Classname: vB_Database
MySQL Versiune:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Bună
Voi încerca să recreeze această eroare, dar între timp ar putea vă rugăm să verificaţi manual dacă tabelul vbenterprisetranslator_cache_medium_az există?
Şi, de asemenea, vă rugăm să spuneţi-mi când - după ce sa întâmplat aceste erori au început să apear?

vbetter
01-05-12, 00:39
Bună
Voi încerca să recreeze această eroare, dar între timp ar putea vă rugăm să verificaţi manual dacă tabelul vbenterprisetranslator_cache_medium_az există?
Şi, de asemenea, vă rugăm să spuneţi-mi când - după ce sa întâmplat aceste erori au început să apear?

Meu site-uri Web .htaccess dosar a fost schimbat la distanţă să redirecţioneze la un alt site. Problemele par să înceapă acolo. Am reuşit pentru a repara totul, dar după ce am upgrade la ultima versiune de Vbet şi redid htaccess Fişier am început să primească erori. Primesc de fapt acelaşi mesaj pentru următoarele:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Am verificat baza de date şi se pare că tabelele de mai sus nu sunt acolo.

Dacă aveţi nevoie de nici mai multe informaţii la mine vă rugăm să-mi spuneţi. Multumesc pentru ajutor, aştept cu nerăbdare să o remediere.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Vă rugăm să verificaţi caseta PM

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Nici un răspuns, aşa că am nevoie pentru a închide acest thread, dacă aveţi mai multe întrebări cu această problemă va redeschide.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations