PDA

View Full Version: vBET 3.2.2 - ambalaj corecţie rapidă

vBET
11-12-09, 21:57
Buna ziua.

Am descoperit bug-uri mici, dar importante în vBET 3.2.2. Să nu dăuneze funcţionalitatea dumneavoastră în nici un fel, dar vă recomandăm să descărcaţi din nou versiunea 3.2.2 şi de la acest pachet corectată încărca la server-ul dvs. din nou 2 fisiere din directorul de încărcare:
- / Include / vbenterprisetranslator_functions.php
- / Include / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Bug este legată de trimiterea de referrer antet, care este necesar, de TOS Google. Vă rugăm să stabilească rapid cum este descris mai jos pentru a fi pe deplin compatibil cu TOS Google.

Dacă se execută versiunea mai mică, atunci actualizare completă este necesară.

yahoooh
12-12-09, 06:43
Arabă Tzarbatjah aceeaşi direcţie ca şi limbile engleză şi franceză, în scris, în limba arabă la începutul subiect de la dreapta la stânga, nu de la stânga la dreapta

yahoooh
12-12-09, 06:47
i au fost blocate încă de la Google
u ar putea sa ma ajute prin trimite e-mail pentru a le
site-ul meu: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 15:10
Arabă Tzarbatjah aceeaşi direcţie ca şi limbile engleză şi franceză, în scris, în limba arabă la începutul subiect de la dreapta la stânga, nu de la stânga la dreapta

Este descris ceea ce este stabilită în ambalaj de corecţie rapidă - alte lucruri vor veni în 3.3.0

vBET
12-12-09, 15:11
i au fost blocate încă de la Google
u ar putea sa ma ajute prin trimite e-mail pentru a le
site-ul meu: alwatanyh.com

Vă rugăm să rămânem la firul în cazul în care este toată povestea. Întrebaţi despre ea acolo şi vă vom scrie conţinutul mesajului pe care le puteţi de e-mail la Google:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.9.2