PDA

View Full Version: Nu te mai uita după eşecuri x (Cache Bază de date)

Snake
08-02-11, 20:36
Acest lucru este stabilit la 15

Ar spune 5 vBET face mai repede?

În ceea ce cu siguranţă după 5 încercări se ştie dacă doriţi să utilizaţi cache-ul sau nu.

Youngster
08-02-11, 22:19
hmm, voi vorbi cu Kamil, dar cred ca ai dreptate, de 100% i se va scrie atunci când voi consulta cu Kamil

Snake
08-02-11, 22:21
bine

Snake
09-02-11, 12:07
Este într-adevăr greu să răspundă?

Youngster
09-02-11, 12:12
Nu este foarte greu, dar dacă doriţi o anwser bun, avem nevoie să-l consulte:)

Snake
09-02-11, 12:13
Dreapta, şi atât de programatori au fost on-line astăzi, ei au răspuns la subiectul meu alte!

Youngster
09-02-11, 14:36
Da, ai dreptate Snake, 5 este bun pentru a face vBET mai repede, le-am testat pe forum pentru testare şi Ai dreptate.
Vă mulţumim pentru anwser dvs.

Snake
09-02-11, 14:39
Mare, care ma aduce la întrebarea mea următoare, ar mai fi încă mai bine, spun 3.

Snake
14-02-11, 12:09
De ce este întotdeauna atât de sprijin fricking lent!?

Nu este o intrebare grea!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
Buna ziua,

Această opţiune este descrisă în admincp-> vBET-> cache
Doar citi: Dacă setaţi această valoare prea mică va scădea viteza de generare pagina.

Acest lucru este optional, pe un forum se va lucra mai bine cu valoare mare, pe un alt - cu foarte mici. Pe forumul nostru principal vBET Am această opţiune stabilite pe 15.

Acest lucru este opţional. Trebuie să test de cea mai bună opţiune pentru dvs. pe forum pentru.

Snake
14-02-11, 12:48
I dont înţeleg cum acest lucru se degradează de performanţă, cu siguranţă mai mic este mai rapid, indiferent de forum.

În cazul în care este privit de 3 ori care trebuie să fie suficient să găsim traducerea.

De ce ar fi unele forumuri trebuie să fie de căutare 15x, iar unele 5x, doesnt avea sens.

De asemenea, în limba engleză admincp este aşa de rău, de aceea am nevoie de clarificări. Eu pot citi foarte bine aşa încât vă rugăm să nu-mi punct în altă parte, vreau sprijin, de aceea i-am aici.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Deci, de ce acest lucru este opţional? Deoarece unul pe forum pentru mai multe au conţinut, etc
Suntem de lucru şi experienţa noastră pe clienţii noştri. Mai bine dacă aveţi posibilitatea să modificaţi valoarea de această opţiune:)

Deci, vă rog, testati-l pentru tine pe forum pentru (de asemenea, dacă setaţi 0 - dezactivaţi această opţiune)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations