PDA

View Full Version: Rezolvate Noi eroare de instalare

KOF
05-12-10, 00:31
Hay i instala doar traducerilor automate plătit Mod. Am primit de eroare

Fatal error: Chemare la funcţia de vbet_global_bootstrap_init_start nedefinit () în / xxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 3

Atunci când am dezactivaţi forumuri de lucru bine.

Vă rugăm să verificaţi u ceea ce este problema.

Mulţumiri

vBET
05-12-10, 14:07
Max:) Dacă nu este o problemă personalul nostru va rezolva mâine - ziua de luni. Suntem gata să înceapă, de asemenea, sprijinul deplin la sfârşit de săptămână şi voi avea grijă de el chiar acum, deci de saptamana viitoare, vom oferi, de asemenea, sprijinul deplin în week-end (poate fi exclusă sfârşit de săptămână în zilele de sărbătoare).

Ne pare rău pentru probleme de data asta. Vă rugăm să-mi PM dacă acest caz este urgent pentru tine.

kamilkurczak
06-12-10, 11:48
Buna ziua,

Vă rugăm să mergeţi la admincp-> plugins si-> Plugin Manager şi pentru a găsi global_bootstrap_init_start plugin-ul produs în vBET.

1. edita acest plugin
2. Căutare:

vbet_global_bootstrap_init_start();
3. ÎNAINTE paste acest cod:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
4. Faceţi clic pe butonul "Salvare".
5. Testaţi-l.

Poţi explica ce ar trebui să fac să-l reproduca pe forum pentru mea de test?

KOF
06-12-10, 20:54
Hay acum Primesc.

Fatal error: Chemare la funcţia de vbet_global_bootstrap_init_start2 nedefinit () în / xxxxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () "cod de d pe linia 3

kamilkurczak
07-12-10, 10:23
Va rugam sa trimis la mine admincp dumneavoastră şi detaliile FTP prin PM o voi rezolva.

mateuszr
16-12-10, 09:45
Nici un răspuns în acest subiect, astfel rezolvate prin (serviciu de instalare a fost dispus, în acest caz)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.9.99