PDA

View Full Version: Rezolvate Care nu utilizează vBSEO

Smaug
22-09-10, 18:24
Buna ziua,

Eu nu sunt utilizaţi vBSEO, dar acest script este de asteptare pentru vbseo.php. Am avut de a crea un vbseo.php fictiv pentru a elimina eroarea.

Aş dori un fix mai curat, ceea ce am nevoie pentru a modifica pentru a elimina acest apel la vbseo.php?

Mulţumesc

vBET
22-09-10, 23:13
vBET va funcţiona fără vBSEO fără modificări!

Vă rugăm să descrieţi cu detalii în cazul în care nu aveţi o problemă? Noi va vom ajuta cu placere:)

Vă rugăm să reţineţi faptul că vBET utilizează diferite norme htaccess cu şi fără vBSEO.. Deci, asiguraţi-vă că aţi utilizat norme adecvate:)

Smaug
23-09-10, 23:52
vBET va funcţiona fără vBSEO fără modificări!

Vă rugăm să descrieţi cu detalii în cazul în care nu aveţi o problemă? Noi va vom ajuta cu placere:)

Vă rugăm să reţineţi faptul că vBET utilizează diferite norme htaccess cu şi fără vBSEO.. Deci, asiguraţi-vă că aţi utilizat norme adecvate:)

E bine acum, fără a fişierului.

Mark le-a rezolvat. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.2