PDA

View Full Version: vBadvanced Dynamics integrare



vBET
14-11-09, 15:05
Pentru a integra vBET cu VBA Dyna va trebui să instalaţi doar un singur plugin suplimentare şi gratuit. Puteţi să-l descărcaţi de ataşament în acest post. Instalarea este foarte uşor - încărcaţi doar fişiere, fişierul de instalare de produs şi să facă modificări puţin de configurare în vBET - toate detaliile sunt incluse în pachet.

Suportate din: vBET 3.2.0
Testat pe: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Ce acest plugin vă va da:

Sprijinul comunităţii poliglot - utilizatorii vor putea să scrie intrările în diferite limbi
Acceptate automat un mesaj de detectare a limbii
Sprijină limba implicită în ghidul de editori
Numele de utilizator nu vor fi traduse în

Cauta categorie
Membru categorii
Dyna postbit
Intrare

vBET
21-11-09, 18:42
Noua versiune suporta de detectare automata a limbii mesaj.

Necesită vBET 3.2.0 şi superior

muratcan25
24-12-09, 15:58
Da, cred ca problema nu se va încărca plug-inuri

yahoooh
30-12-09, 22:51
atunci când fac clic pe atasat
aceasta va oferi pagină goală

vBET
31-12-09, 16:58
Multumesc pentru nota - acest lucru trebuie să fie efect secundar al serverului în mişcare voi îl încărcaţi din nou.

Şi acum este disponibil:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
aţi putea plz verificat dacă replys şi noi intrări vor avea aceleasi caracteristici ca ceea ce vedem în fire de pe forum pentru
Utilizatorul poate răspunde cu limba mama sa şi se va vBET tradus altora depinde în limbile lor

vBET
21-01-10, 16:16
Da - acesta va:) Acest lucru este liber să adăugaţi vBET 3.x - doar o încercaţi:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Din anumite motive numai de start, initiala de vbDynamics mea este de lucru. Mesaj de pagini rezultate într-un 404 şi paginile de categorii nu mai includ dosarul dinamica (nu de urmărire de pe pagina). Am urmat instrucţiunile. Există ceva ce trebuie să fac? Sunt folosind optiunea URL-ul lui Spider Friendly. Nu regulile de rescriere în dinamica dosarul trebuie să fie modificate?

vBET
03-03-10, 20:46
Din anumite motive numai de start, initiala de vbDynamics mea este de lucru. Mesaj de pagini rezultate într-un 404 şi paginile de categorii nu mai includ dosarul dinamica (nu de urmărire de pe pagina). Am urmat instrucţiunile. Există ceva ce trebuie să fac? Sunt folosind optiunea URL-ul lui Spider Friendly. Nu regulile de rescriere în dinamica dosarul trebuie să fie modificate?

Poate, te rog PM-mi adresa ta pe forum. Vreau pentru a afla ce versiuni sunt folositi si ce fel de link-uri de traducere.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed vă **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Pachet actualizat. Versiune nu sa schimbat, pentru că doar 3 fişiere suplimentare pentru steaguri în cazul în care adăugată, care poate fi, de asemenea, luate din presă vBET ultima - aici adăugată pentru confortul utilizatorilor.
Dacă aţi actualizat la vBET 3.3.4 indicatorii dvs. pot înceta să lucreze pe Dynamics VBA - doar pas făcut prima integrare din nou (upload imagini) şi va fi rezolvată:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
există versiune actualizare pentru VBA 2.0.x 4.0.x şi ultima versiune de vBulletin
După cum ştiţi versiunea pe vbulletin vechi nu va funcţiona cu noua

Puteţi actualiza şi i se poate oferi dyna pentru a testa numai
mulţumiri

vBET
14-11-10, 06:10
In acest moment nu avem suport VBA pentru vB4.0
Am sprijin pentru vB3.8, deoarece una dintre utilizatorii noştri ne-a dat acces la forum cu VBA (care este plătită mod ca imi amintesc). Nu avem licenta pentru VBA 2.0.x

De asemenea, în viitor, vă rugăm să descrieţi aspectele legate de vB4.0 în secţiunile pentru vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Din nou, avem această problemă cu cele mai recente versiuni & fișierul nu este disponibil pe serverul dvs.

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

VB - versiunea curentă: 4.1.0
dinamica - versiunea curentă: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-versiunea curentă: 4.4.6


mulţumiri
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Bună,
Vă rugăm să deschideţi thread noi în forumul nostru. De asemenea, cel mai probabil, va trebui să editaţi plugin becouse:

In acest moment nu avem suport VBA pentru vB4.0

Vă rugăm să deschideţi thread noi

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1