PDA

View Full Version: Rezolvate vBSEO problemă



Taurus
27-08-10, 17:58
Ei bine, aceasta este doar o mare. Deoarece vBSEO nu are suport pentru vBET ei nu-mi va da de sprijin. Acum stau cu problema despre permalinks numai să apară pe primele 2 posturi. Eu chiar sper ca voi ma puteti ajuta cu asta.

kamilkurczak
29-08-10, 15:59
ok, Taurul voi încerca să vă ajute în această problemă.
pot utiliza aceleaşi date de conectare şi parola pentru a admincp dvs. ca înainte?

kamilkurczak
30-08-10, 08:58
Buna ziua,
puteţi explica mai bine această problemă? pentru că dacă mă duc la acest site:
[Noutati] Mozilla pentru a începe auto-update pentru Firefox 4 - CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html)
şi încercaţi să faceţi clic aici: # 9, fac o legătură cu permalink:
[Noutati] Mozilla pentru a începe auto-update pentru Firefox 4 - CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html # post111838)
dacă am traduce pagina PL:
[Noutăţi] Mozilla, Aby rozpocząć automatyczne aktualizacje DLA programu Firefox 4 - CreativX
şi să facă permalink, de exemplu: # 4 - face încă o legătură cu permalink:
[Noutăţi] Mozilla, Aby rozpoczÄ ... Ä ‡ automatyczne aktualizacje dla programu Firefox 4 - CreativX

vBET şi vBSEO sunt activate

Taurus
30-08-10, 12:22
Singura modalitate de a face să funcţioneze a fost pentru mine de a schimba numerele reale posta cu Permalinks. Deci, este practic de lucru acum.

kamilkurczak
30-08-10, 14:20
ok asa ca am marca acest subiect ca rezolvat

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1