PDA

View Full Version: Deja adoptată Cache Comentarii pentru toate limbile



meto
19-08-10, 02:07
Este un bug sau o caracteristică - am dezactivat cache-ul pentru 90% din limbi, dar ommits cache clienţilor care. În mintea mea ar trebui să existe setări separate pentru cache db şi cache clienţilor.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
Există opţiuni separate. Dacă nu vor să cache-o limbă pentru clienţilor ar trebui să dezactivaţi acest pavilion. Voi muta acest thread la cereri de facilitati

vBET
21-08-10, 16:36
Este un bug sau o caracteristică - am dezactivat cache-ul pentru 90% din limbi, dar ommits cache clienţilor care. În mintea mea ar trebui să existe setări separate pentru cache db şi cache clienţilor.

Vă rugăm să luaţi unele corecţie aici. Prin dezactivarea pavilion va dezactiva suportul de traducere pentru această limbă. Această opţiune nu se dezactiveaza cache-ul clienţilor pentru limba, dar de suport lingvistic întregi.

Şi aveţi dreptate - cache-ul clienţilor nu acceptă dezactivarea pentru limba respectivă. Aceste opţiuni sunt numai pentru cache baze de date la acest moment.

Propunere pentru a crea setări separate pentru disponibilitatea de Cache Comentarii pentru anumite limbi este acceptată:)

meto
07-09-10, 21:34
Can You va rugam sa versiune nouă versiune cu aceste caracteristici? Vbet_guestcache mea a crescut cu cateva forumuri de peste 2 GB (chiar şi cu curăţenie). Aş dori să cache 2-3 limbi, care ar lua aproximativ 90% din acest număr.

Pentru toţi utilizatorii interesaţi şi de: În al doilea rând de mine pe acest vă rog!

brubros
15-09-10, 21:10
Sunt de acord. Am avut doar pentru a face upgrade serverul meu virtuale din cauza problemelor de dimensiunea fişierului şi nu a fost ieftin. Deci, eu vreau doar să-şi exprime votul meu pentru această funcţie.

De asemenea, doresc să menţină înainte de votul meu pentru vBET având în sprijinul deplin obţinute de salut care îşi încetează activitatea utilizator nou şi mesaje similare ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
Max:) Opţiuni pentru limbile acceptate în Cache Comentarii vor fi definitevly incluse în următoarea lansare.

Salut ghidul de noi - depinde de posibilităţile de conectare acolo. Deci, nu va permite unor carlige pentru care sau nu.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
Buna ziua,

Adoptat - vor fi incluse în DISEMINAREA urmatoarele:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1