PDA

View Full Version: Acesta este un test pentru ~, dar într-o altă limbă



vBET
07-08-10, 12:23
Acesta este doar un test

blackjoe
16-09-10, 03:19
Ben de bu katılabilir miyim organism? De asemenea, mă pot înscrie acest organism?

vBET
16-09-10, 14:59
Ben de bu katılabilir miyim organism? De asemenea, mă pot înscrie acest organism?

În cazul în care acest mesaj Google nu a găsit limbaj adecvat (pe care le folosim de detectare automată, dar vBET sprijină, de asemenea alte strategii) - care este motivul pentru care nu se poate traduce în mod corespunzător. Puteţi schimba în totalitate prin editarea ei şi a stabilit codul de limbă corespunzătoare. De asemenea, puteţi scrie mesaje în mai multe limbi. Vedeţi aici pentru descriere a modului:

gonumber6
17-09-10, 00:54
Bună vBET, am încercat acest lucru şi postul meu a venit martor. Am folosit contul meu de testare şi postate în limba spaniolă, cu limba prestabilită a utilizatorului setat la spaniolă.

A creat casetă în jurul său, dar atunci când fac log în contul meu limba engleză postul apare martor.

Orice ajutor ar fi grozav, mulţumesc:)

Update: Nevermind, a lucrat a doua oara:)

Imi place acest mod, mulţumesc!

vBET
17-09-10, 09:58
Problema ar putea fi la nivel de Google - atunci când Google a detectează limba trebuie sa se conecteze acolo. Poate că a existat o anumită problemă pe termen scurt cu acest lucru din reţea / site-ul Google.

Marea te iubesc vBET: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1