PDA

View Full Version: Rezolvate Integrarea reviewpost problemă / vorbesc intre ele



pepito69
04-07-10, 13:08
Bună,
I-am cumpărat doar Mod şi funcţionează bine pe forumuri, dar i urmaţi instrucţiunile pentru a activa traduceri în alte mods, dar eu trebuie să fac someting greşit.
Forum pentru dosar:
: / / Domeniul meu / forum

Mod dosare (aici este problema):
: / / Domeniu mea / opiniones
Vorbesc intre ele sale, ca, se numeşte reviewpost.

Am făcut acest lucru:
# În pachet vBET / schimbare do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" pentru a vă calea completă pe forum pentru director.
Nu utilizaţi "/" la sfârşitul anului. Dacă nu ştiţi ce este calea tău, vă rugăm consultaţi mai jos pentru instrucţiuni.
# Copiaţi fişierul în directorul vbenterprisetranslator_front_controller.php utilizate de către URL-ul în mod

Apoi, ma pierd. Acest lucru este htaccess mea în / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING} redirecţionat =!
RewriteCond% {} QUERY_STRING limba =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php redirecţionat = $ 1? & Vbet_outside = true [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING} vbet_outside =! Adevărat
RewriteRule ^(.*)$ 1 dolar vbet_outside = true [L, QSA]?

Ce fac gresit?
Mulţumiri
Ah, am, de asemenea, au definit în admincp dosare / opiniones / şi / Fotos /, în păstrează directoare, şi URL de urmărire şi de urmărire a URL-ul în afara Culegere de pe forum pentru

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Aici aveţi o soluţie.


Vă rugăm, găsiţi această parte din acest post:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Exact - phopopost nu acceptă cârlig global_complete:) Te rugăm teren necultivat Kamil lui hint - veţi găsi acolo toate măsurile necesare cum să se integreze. Testat si de lucru:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Voi încerca mâine şi vă va spune, şi mulţumesc.

tsak76
06-07-10, 22:26
Exact - phopopost nu acceptă cârlig global_complete:) Te rugăm teren necultivat Kamil lui hint - veţi găsi acolo toate măsurile necesare cum să se integreze. Testat si de lucru:)

u se poate spune-mi exact ce sa faca pentru a intergrate cu vorbesc intre ele pro, în folderul / poze / ce să pună în htaccess in / fotografii? BTW i utilizarea pro vorbesc intre ele

vBET
07-07-10, 13:19
Instrucţiuni sunt ADECVATE pentru versiunea pro vorbesc intre ele.

Despre conţinutul exact - tot ceea ce este descris în instrucţiunile date. Vă rugăm să spuneţi exact ceea ce pas din interation voi nu înţeleg şi nu le vom descrie mai bine pentru tine.

De asemenea, reţineţi că, dacă doriţi ca noi să-l facem pentru tine pe server-ul dvs., atunci puteţi folosi serviciul intgration pentru $ 30 (). Cu toate acestea vă încurajăm să instrucţiuni din circuitul agricol şi economisi banii dvs. - vă vom oferi sprijinul nostru gratuit on-line, care descriu fiecare pas pe care nu le înţeleg. În acest caz, vă rugăm să spuneţi doar ceea ce necesită o descriere pas mai bine? Dacă deja facut-o si ea doesnt locul de muncă - vă rugăm să ne dea youe conţinut htaccess după integrare, iar noi vom verifica ce face el este în regulă..

tsak76
07-07-10, 14:20
Spune-mi ce am nevoie pentru a pune în dosarul htaccess vorbesc intre ele

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1