PDA

View Full Version: Multumesc vBET



dai-kun
07-11-09, 09:52
Am o mulţime de membri din diferite ţări care nu vorbesc limba engleză, astfel având în acest mod ajută cu adevărat în mădularele mele. O mulţime de ei prin e-mail-mi spun cât de frumos este de a înţelege în cele din urmă şi, de asemenea, comunica cu alţi membri pe forum, cu ajutorul acestui software.

Am fost, de asemenea, să căutaţi site-ul meu pe Google şi au găsit o mulţime de pagini au fost indexate ca versiunile traduse, astfel încât înseamnă utilizatori care caută în limba lor maternă sunt capabili de a trage în sus pe forum pentru meu şi pentru a genera mai mult trafic: D.

Vă mulţumim pentru software-ul mare!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1