PDA

View Full Version: vBET 4.2.3 reeşalonate



vBET
30-06-10, 07:29
Bună tuturor.

Din cauza unor cereri de facilităţi suplimentare, avem de a modifica data de lansare 4.2.3. Am fost pregătirea pentru săptămâna viitoare şi ar putea fi eliberat cum este acum. Totusi avem un feedback valoros despre posibile îmbunătăţiri în fişierul cache completa pentru persoane cu funcţionalitate, cum ar fi: dezactivaţi pentru paginile normale, zip conţinut stocate pe disc, activitate programata de compensare fişierele vechi dureri.

Am decis că va fi mai bine să elibereze 4.2.3 cu aceste modificări sunt incluse. Deci, nu vom putea să-l ofere în prima săptămână a lunii iulie. Ne pare rău pentru neplăceri, dar această reeşalonare a va oferi soluţie mai bună pentru utilizatorii de vB4 nostru:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Buna ziua, eu cred că este nici o problemă. Aşteaptă cu nerăbdare la următoarea versiune! Salut VLT. cu statistici, care traducerea este utilizat şi cât de des?

vBET
30-06-10, 09:52
Nu avem de gând să adăugaţi statistice pe care le în următoarea lansare.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
speră să pună mâna pe el în curând;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Marea Ştiri vBET! Mulţumesc, pentru că erorile mele privind traducerea articole s-au întors după upgrade pentru un motiv oarecare.

Multumesc,

vBET
02-07-10, 22:26
Marea Ştiri vBET! Mulţumesc, pentru că erorile mele privind traducerea articole s-au întors după upgrade pentru un motiv oarecare.

Multumesc,

Ne pare rau, dar eu nu înţeleg că mesajul. Esti fericit, sau aveti unele erori după upgrade? Şi cum ar putea să faceţi upgrade la 4.2.3 în cazul în care nu există încă? Este informaţiile dvs. este într-adevăr despre 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Nu, eu vorbeam despre upgrade-vBulletin mea de a Mate PL1 Versiune 4.0.4.
"Veşti bune", a fost de presă viitoare ..:)

Multumesc,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
orice actualizări: D

vBET
20-07-10, 19:27
Am venit înapoi din vacanţe, astfel încât trebuie mai întâi să se ocupe de toate problemele şi apoi actualizaţi programul:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations