PDA

View Full Version: vBET 4.22 şi vBSEO 3.5.1 nu sunt compatibile?



StarBuG
25-06-10, 11:05
Bună

Deoarece vBSEO actualizat la 3.5.1 ei au introdus modificări la manipularea de bloguri sprijină pe deplin adresele URL canonică şi alte modificări.

Aceasta înseamnă că unele fişiere au fost modificate şi fişierul editările nu funcţionează aşa cum se menţionează în fişierul Readme.

Când va exista o actualizare a vBET fiind pe deplin compatibil cu vBSEO 3.5.1, astfel încât să puteţi instala?

Va rugam sa consiliere

StarBuG

vBET
26-06-10, 23:49
Multumesc pentru nota. Noi vom verifica şi actualiza instrucţiuni de integrare:) Noi nu ştim încă cât de multe schimbări vBSEO făcute în zona menţionată, astfel încât este greu să dea data soluţie. Vom lucra la ea după week-end:)

StarBuG
29-06-10, 09:05
Cum este progresul?

kamilkurczak
29-06-10, 11:41
Buna ziua,

Avem o mulţime de lucru cu vBET noua versiune. Mâine voi încerca să termin de testare-l.

Vă mulţumim pentru răbdarea dvs.:)

kamilkurczak
30-06-10, 20:36
vBET este compatibil cu vBSEO 3.5.1. L-am testat pe un forum de test.

StarBuG
03-07-10, 10:28
Poţi apoi actualizaţi-vă instrucţiunile de upgrade / integrare, astfel încât să putem instala vBSEO 3.5.1

Schimbările de căutare şi înlocuiţi fişiere în manual nu sunt pentru vBSEO 3.5.1

StarBuG
04-07-10, 10:43
Hmm

Îmi amintesc o vreme când sprijin aici a fost mai rapid.

vBET
04-07-10, 23:05
Ne pare rău - în week-end lucruri care nu sunt urgente, uneori, poate aştepta puţin mai mult.

Ştiu că aţi început să fir mai mult de o săptămână în urmă, dar după cum văd Kamil a confirmat-l de lucru. Dacă el lipseşte ceva, vă rugăm să apoi indicaţi exact care parte din readme.html nu este corect pentru vBSEO 3.5.1 - aceasta ne va ajuta pentru a vă ajuta mai repede:)

StarBuG
05-07-10, 09:57
Ok am ratat ca el actualizate instrucţiunile de pe parcursul aceasta cerere.

O notă despre faptul că aici ar fi fost frumos, deşi;)

kamilkurczak
05-07-10, 17:33
Am verificat din nou.
Toate instrucţiunile privind integrarea vBSEO-351 sunt actualizate.

Trebuie să editaţi două fişiere: functions_vbseo_createurl.php şi functions_vbseo_url.php.

Toate funcţiile de care aveţi nevoie să editaţi sunt în aceste fişiere.

vBSEO-351 are aceleaşi opţiuni ca şi cele care sunt descrise în readme.html

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations