PDA

View Full Version: Rezolvate langtitle = sk] F.. bug?



mario06
17-06-10, 18:59
Primesc acest lucru în subiectele recente cu privire la vbadvanced

langtitle = sk] F..

orice remedieri?

mario06
17-06-10, 19:00
Nu am scris toate că, în postul anterior, cred că există o problemă pe acest forum

Am scris această


langtitle = sk] F..

vBET
18-06-10, 10:24
Max:) Nu este nici o problema pe un forum - ai pus doar bbcode langtitle greşit - fără ao închide. Deci, - gunoi în, gunoiul. Tocmai am editat mesajele dvs. pentru a fi siguri că nu există bbcodes sparte:)

Despre problema ce vBET versiune sunt utilizaţi? Ultima versiune ar trebui să rezolve această chestiune în mod automat. Vă rugăm să URL-ul la pagina exact în cazul în care o putem vedea.

mario06
22-06-10, 00:29
se arata ca numai faptul că, în subiectele vbadvanced recent tradus

vBET
22-06-10, 17:30
Nu ai raspunsul la intrebarea:) Vă rugăm să confirmaţi care vBET versiune pe care o utilizaţi. De asemenea, vă rugăm să verificaţi (sau cere vbadvanced echipa) nu utilizează vbadvanced cârlig global_complete în timpul generării pagina. Este necesar pentru vBET pentru a rezolva în mod automat (până la vBET 3.3.3).

mario06
22-06-10, 19:36
3.3.4
Nu am instalat ca plugin speciale pe care le-aţi făcut, am să presupunem că a?

vBET
22-06-10, 23:13
Unul special este doar pentru Dynamics VBA. Alţii nu au nevoie de ea. Pot să vă asiguraţi-vă că acest plugin pe care îl utilizaţi este folosind cârlig global_complete? Oare aceste pagini sunt traduse? Vă rog să-mi URL-ul la pagina unde pot vedea problema.

vBET
05-07-10, 07:51
Vă rugăm să confirmaţi nu este aceeaşi problemă ca ai deja descris aici:

Dacă da, atunci vom închide acest unul si continua acolo, pentru că există discuţii mai.

vBET
07-08-10, 11:57
Nr de confirmare - presupunând că aceasta este aceeaşi problemă şi închiderea aceasta. În cazul în care dacă nu este, vă rugăm să scrieţi aici şi va fi redeschis.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1