PDA

View Full Version: Respins O altă perspectivă



CThiessen
06-11-09, 14:26
Bună, eu sunt acum la birou primul post sau într-o altă limbă a fost început. Nu toţi membrii au citit şi a înţeles anunţuri simboluri. Aş dori textele traduse într-o reprezentare diferită. Prima Al doilea versiunea originală Traducere - cu steagurile pot fi stabilite în control cu posibilitatea de original sau dacă doar doriţi să vedeţi întotdeauna când apăsaţi pictograma. Vă mulţumim creştin

vBET
06-11-09, 14:39
Vestea cea mare este vBET este complet configurabil:) Deci, tot ceea ce trebuie să faceţi este să găsească în şablonul dvs. CP Admin numit vbenterprisetranslator_inpost_translate şi face toate modificările pe care le trebuie:) Se joaca ca de exemplu în sine, aşa că ar trebui să fie simplu:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
Îmi place această idee. Uneori nu ştiu nici măcar ce limbă pavilion apartine.

O altă notă, putem avea şabloane vBET grupate împreună? multumesc!

vBET
08-11-09, 01:43
Îmi place această idee. Uneori nu ştiu nici măcar ce limbă pavilion apartine.

O altă notă, putem avea şabloane vBET grupate împreună? multumesc!

Sub imagine ">" le-aţi descrierea de la care la care. Se recomandă să nu-l pune în textul prime - în cazul în care astfel de Google va folosi acest text, în indexarea şi va fi vizibil în RSS - şi acest lucru nu este punctul. Ideea este de a citi mesajul în limba dvs.. Este cu adevărat important pe care i mesajul a fost scris? Ştiţi că, în unele ta pălărie alte. Şi tu poţi a verifica dacă nu recunosc pavilion dacă vă simţiţi că este important pentru tine.

Aşa cum a fost descris - aveţi posibilitatea să modificaţi şablonul la tot ce vrei, dar să fie conştienţi de faptul că anume unele canale RSS prezinta doar 2 Exemple de prima de text. Este într-adevăr bine să arată că există un text de la şablon, sau este mai bine pentru a afişa textul de la mesaj? ...

Ce vrei să spui cu şabloane gruparea?

dai-kun
08-11-09, 03:07
Ce vrei să spui cu şabloane gruparea?
Creare plugin:

$ Numai ['vbenterprisetranslator'] = $ vbphrase ['vbenterprisetranslator_menu'];

Gruparea la şabloanele din şabloanele aşa că editaţi nu sunt prea multe enumerate până când aveţi nevoie să le modificaţi, pe care apoi le extindeţi.

vBET
08-11-09, 03:52
Nicio problemă - va fi inclus în versiunea următoare:)

vBET
17-11-09, 13:26
Se pare că nu poate fi mica problema;) vBulletin permite doar şabloane pentru grupul de stiluri. Deci, pentru a pune la dispoziţia şabloane grup, este necesar să-l mute in stil fişier separat. La sfârşitul pentru tine inseamna mai multe măsuri pentru a face în timpul instalării şi actualizare a produsului (stiluri trebuie să fie instalat separat).

În acest moment, credem că acest site actualizările la fel de usor, deoarece este posibil, mai important, deoarece acest lucru grupare este doar schimbarea cosmetice care nu are niciun impact asupra utilizatorilor pe forum pentru.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
Nu am putut găsi o secţiune potrivită, aşa că am scris aici, cum să devină un moderator pe forum pentru pentru dumneavoastră, care au nevoie de acest lucru?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations