PDA

View Full Version: Rezolvate Mesaj blog este de două ori reflectată în modul schiţă



trevis
19-05-10, 03:08
De fiecare dată când am re-edita un post de blog în modul de proiect, care este o etichetă nouă, se adaugă lang. De fiecare dată când am să ştergeţi etichetele pentru instrumentul vechi obţinute lang că recunoaşte textul din nou si re-introduceţi tag-ul.

vBET
19-05-10, 16:02
A fost mutat la secţiunea bug-uri. Noi vom verifica şi repara da rapid în cazul în care va fi uşor pentru a descrie:)

trevis
19-05-10, 16:05
Ok, eu sunt în aşteptaţi. Vă mulţumim!

vBET
31-05-10, 20:38
Am fost doar încercarea de a reproduce problema. Fără succes. Am făcut intrarea pe blog-noi, dar nu a aprobat aceasta merge doar pentru a examina. La previzualizare a fost opaqued cu lang BBCode ceea ce se aşteaptă. Când m-am setat examinaţi din nou a fost doar amenda la ea ar trebui să fie. Poate Am încercat să-l reproducă în mod greşit, sau nu au înţeles problema. M-am gândit că problema este adăugarea de aproximativ lang BBCode atunci când acesta este deja adăugat. Dar eu nu văd nici un astfel de comportament.

Vă rugăm să reţineţi că, dacă sunt scris mesajul şi doriţi să examinaţi va fi opaqued de lang BBCode în conformitate cu strategia de detectare a ales limba. Acest lucru este ca aceasta să presupunem că la locul de muncă. Şi dacă îl eliminaţi şi să vedeţi examinaţi din nou, atunci acesta va detecta din nou limbaj şi se adaugă lang bbcode. Acest lucru este asa cum ar trebui. Deoarece Anunţ face aceleasi lucruri ca prezenta, withour doar ao salva în baza de date. Deci, au yo pentru a vedea exact acelaşi lucru, care vor fi introduse în baza de date atunci când îl prezintă.

Vă rugăm să spuneţi nu există problema si am fost de verificare gresit, sau este ca şi cum l-am proiectat?

trevis
31-05-10, 20:52
Nu trage problema şi împărtăşesc cu voi.

vBET
10-06-10, 16:10
Orice idee cum să-l reproduce?

vBET
14-06-10, 23:17
Nici un răspuns. Oricum - am gasit ceva care ar putea fi, de asemenea, această problemă în domeniu de a posta. Deja fixe - vor fi incluse în următoarea lansare. Te rugăm să ne spui de aceasta va apărea că a fost altă problemă - vom redeschide aceasta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1