PDA

View Full Version: Rezolvate Nu poate crea, Editare CMS articolele g / vBET active



heywho
28-03-10, 23:44
Bună. Obiectul se spune. Nu stiu unde se afla problema.

VBET doar modernizate şi vBulletin la versiunea curentă. Dacă înainte de problemă. Turn off vBET, şi VB funcţionează cum era de aşteptat. vBET fabrică în Forum.

Care nu utilizează SEO ...

orice ajutor, bine ai venit. Mulţumiri

vBET
29-03-10, 15:36
Doar verifică pe exemplu testul nostru şi nu se pot reproduce problema - funcţionează.

Vă rugăm să PM-mi acces la detalii Admin CP şi FTP - eu va verifica si rezolva-l de partea ta.

Vă rugăm, de asemenea, să ne spuneţi cum se comportă bloguri. Bănuiesc că pentru unele de configurare specifice (cum ar fi a ta), am dor de a include fişierul vBET în timpul evaluării cererii. Dar trebuie să-l verifice. De asemenea, vă rugăm să notaţi că nu trebuie să folosiţi orice opţiuni de editare, pentru CMS pe pagini traduse. El este sprijinit de pe forum pentru şi bloguri, dar nu au nici un sens pentru CMS (deoarece astfel de articole sunt scrise doar de către personalul site de încredere în limba maternă pe forum pentru). Are problema exista pe obişnuit (nu tradus) pagini CMS?

heywho
29-03-10, 22:38
Doar verifică pe exemplu testul nostru şi nu se pot reproduce problema - funcţionează.

Vă rugăm să PM-mi acces la detalii Admin CP şi FTP - eu va verifica si rezolva-l de partea ta.

Vă rugăm, de asemenea, să ne spuneţi cum se comportă bloguri. Bănuiesc că pentru unele de configurare specifice (cum ar fi a ta), am dor de a include fişierul vBET în timpul evaluării cererii. Dar trebuie să-l verifice. De asemenea, vă rugăm să notaţi că nu trebuie să folosiţi orice opţiuni de editare, pentru CMS pe pagini traduse. El este sprijinit de pe forum pentru şi bloguri, dar nu au nici un sens pentru CMS (deoarece astfel de articole sunt scrise doar de către personalul site de încredere în limba maternă pe forum pentru). Are problema exista pe obişnuit (nu tradus) pagini CMS?

Voi vă PM informaţii.

Acest lucru a fost încercarea de a crea un nou articol, sau pentru a edita "default" CMS conţinut în limba engleză - aceeaşi situaţie cu atât - trage doar o pagină goală în totalitate, nici editor, sau de obicei CMS manager - nu a fost tradus de editare nimic. Sunt de acord - că ar trebui să fie făcut de către cineva care vorbeşte limba. ; ^)

Tocmai am testat. vBET meniul nu este afisat in bloguri de CMS, şi nu lucrează în forum. Incerc sa-l traduc trage de start, initiala pe forum pentru

Blogurile Înainte de upgrade, vBET a fost traducerea, Forumuri, GUI, Classified Ad lui

vBET
31-03-10, 14:59
Doar a fost acolo şi a observat că utilizaţi vechi vBET 4.1.0 versiune. Vă rugăm să actualizaţi mai întâi la ultima versiune (vBET 4.2.1 - nu există pas de integrare suplimentare, vezi aici pentru detalii În cazul în care în cea mai nouă versiune încă se întâmplă vă rugăm să ne dea un semn si ne vom ocupa aceasta:)

heywho
02-04-10, 01:08
Doh .... încărcat conţinutul "upload" dosar, dar uitaţi să reîncărcaţi nou. XML în fişierul în produse ... functioneaza bine acum

Aceasta funcţionează bine acum, excelent ca o chestiune de fapt. Toate limbile pe care le-am putut pentru a testa au raportat faptul că, în timp ce traducerile sunt, uneori, un pic stîngace - capacitatea de a înţelege conţinutul este acolo. Chiar şi în hindi. În continuare necesitatea de a testa persană, arabă şi chineză şi japoneză - dar au speranţe mari. Avantajos pentru produsul voi ... toate testeri până acum au fost foarte impresionaţi

O întrebare. Este posibil pentru a obţine meniul derulant în CMS, şi blog-uri, de asemenea, sau nu am nevoie să se bazeze pe steagurile

Mulţumiri

vBET
02-04-10, 03:27
O întrebare. Este posibil pentru a obţine meniul derulant în CMS, şi blog-uri, de asemenea, sau nu am nevoie să se bazeze pe steagurile

Mulţumiri

Vă rugăm să se joace cu loc personalizat pentru asta. De asemenea, puteţi deschide cererea pentru feature si noi vom lucra asupra construi in solutie pentru urmatoarea versiune:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1