PDA

View Full Version: vBET 3.0.0 disponibil acum pentru forumuri ales



vBET
23-10-09, 15:29
Hi:)

Poate că nu ştii, dar vBET este deja folosit pentru luni, dupa sute de forumuri:) Multi proprietari de pe forum pentru îl folosesc şi să ia avantajele acestui produs unic. Multe dintre le-a susţinut, de asemenea, vBET atunci când acesta era încă liber (vă rugăm să reţineţi că vBET 2.x este încă liberă - au doar caracteristici mult mai putin decat vBET 3.x).

Şi vreau să le mulţumesc tuturor proprietarilor care au sprijinit pe forum pentru acest produs. Începând de azi vBET 3.0.0 este disponibil pentru:
imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, DAI-kun, CYC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, pui

Aceste nume de utilizator sunt din vbulletin.org şi dacă sunteţi interesat despre detalii vezi aici: vBulletin.org Forum - View Single Post - vB Enterprise Traducator (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=1896325&postcount = 720)

Va multumim tuturor din nou si se distreaza cu vBET 3.0.0:)

rstankiewicz
27-10-09, 23:22
Bună acolo,

Există vreo cronologie estimate cu privire la disponibilitatea vBET3.0.0 e pentru achiziţie? Am un client care este foarte interesat să folosiţi funcţionalitatea, şi ar dori să le dea o estimare asupra cronologiei şi costuri.

Multumesc,
-Ray

vBET
29-10-09, 00:48
Ne-ar dori să facă disponibil in 2 saptamani:) ceva între 2-4 săptămâni este estimare mai sigur:)

rstankiewicz
29-10-09, 14:48
Multumesc mult pentru a răspunde. Orice cuvant pe de stabilire a preţurilor, care va fi perceput pentru această versiune?

vBET
01-11-09, 16:17
De stabilire a preţurilor finale nu este stabilit încă, dar voi adăuga că suntem de planificare promovare avantajos pentru prima lună de vânzare - 50% reducere:)

vBET
06-11-09, 01:30
Nu este uşor de spus pentru mine, şi niciodată nu am crezut că acest lucru va avea loc, dar: îmi pare rău că am dat licenţe gratuite pentru persoanele care dezinteresat ma ajutat prin donaţii

Primesc doar posta (translatat acest lucru PM), cu şantaj de la un tip care nu se aplică la grupul menţionat, fie că-i voi da cateva oferte speciale sau el va scrie lucruri rele despre mine pe vbulletin.org ... Am fost foarte bucuroşi să vă dau darul meu, din păcate, acum am început să-l regret, din cauza acţiunilor unor oameni care doresc să fiu sincer cu anuntul meu şi chiar sunt threating mine să fac acest lucru ...

Acesta nu a fost într-adevăr intenţia mea de a face unii oameni să se comporte aşa. Îmi pare rău că nu Sunt fericit pentru că din darul meu mai. Şi îmi pare rău că l împinge pe unii oameni să astfel de comportamente. Este într-adevăr sună teribil, ca fiind recunoscători pentru oamenii care m-au ajutat dezinteresat, a fost greseala mea cea mai mare în gestionarea vBET. Din păcate, în acest moment foarte cred că e adevărat ... : (

steve
06-11-09, 11:57
Nu este uşor de spus pentru mine, şi niciodată nu am crezut că acest lucru va avea loc, dar: îmi pare rău că am dat licenţe gratuite pentru persoanele care dezinteresat ma ajutat prin donaţii

Primesc doar posta (translatat acest lucru PM), cu şantaj de la un tip care nu se aplică la grupul menţionat, fie că-i voi da cateva oferte speciale sau el va scrie lucruri rele despre mine pe vbulletin.org ... Am fost foarte bucuroşi să vă dau darul meu, din păcate, acum am început să-l regret, din cauza acţiunilor unor oameni care doresc să fiu sincer cu anuntul meu şi chiar sunt threating mine să fac acest lucru ...

Acesta nu a fost într-adevăr intenţia mea de a face unii oameni să se comporte aşa. Îmi pare rău că nu Sunt fericit pentru că din darul meu mai. Şi îmi pare rău că l împinge pe unii oameni să astfel de comportamente. Este într-adevăr sună teribil, ca fiind recunoscători pentru oamenii care m-au ajutat dezinteresat, a fost greseala mea cea mai mare în gestionarea vBET. Din păcate, în acest moment foarte cred că e adevărat ... : (

Ciudat, de afaceri este de genul asta. Mi-a luat câţiva ani (probabil 10) pentru a afla cum să se ocupe cu acest tip de lucru în mod eficient. Cum văd eu este, oamenii iau decizii de afaceri pentru toate tipurile de motive, ele sunt rareori cu caracter personal aşa că nu le iau personal.

Oamenii care se bazează aproape întotdeauna va vedea prin creanţe calomnios sau minciuni. Cei mai mulţi oameni vor avea de informaţii suficiente pentru a compensa propria lor minte, ar fi prezumţios să se gândească altfel.

Ceea ce vorbim despre aici este efectiv 12 cenţi pe zi, nu există legi împotriva ta nu accepta 12 cenţi pe zi de la această persoană. Există totuşi, legi împotriva sa calomnieze afacerii tale, face prieteni cu un avocat: D

maxvb
14-11-09, 21:11
Fie voi avea unele oferta speciala sau că el ar scrie lucruri rele despre mine în vbulletin.org
Numai vBET nu-mi pasă pentru aceste persoane .. Comportamentul lor este foarte rău şi în afara de afacerea dvs. şi creativitatea dvs. va doresc noroc:):)

vBET
14-11-09, 23:33
Numai vBET nu-mi pasă pentru aceste persoane .. Comportamentul lor este foarte rău şi în afara de afacerea dvs. şi creativitatea dvs. va doresc noroc:):)

Vă mulţumim pentru cuvinte bune:) Oricum - care ar fi crezut, că a face discuţia în diferite limbi pot fi atat de usor. Am înţeles fiecare teză dvs.: D

steve
03-09-14, 10:39
Vă mulţumim pentru cuvinte bune:) Oricum - care ar fi crezut, că a face discuţia în diferite limbi pot fi atat de usor. Am înţeles fiecare teză dvs.: D

foarte adevărat!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1