PDA

View Full Version: A fost abandonat vBet?



bobf
14-12-17, 20:14
Trimis email-uri câteva pentru sprijin, dar a avut nici un răspuns. Privit mai aproape în forumuri aici şi nu am văzut orice posturi recente de luni...

vBET
16-12-17, 03:33
Suport de forum nu este de PM, deoarece personalul nostru poate schimba. Dacă tu a trimite PM doar trimite mesaj privat nu cerere de suport (probabil pentru cineva care nu mai este angajatul nostru). În cazul în care te-a trimis e-mailuri - cei putea merge la folderul de spam. Încă o dată - oferim suport de forumul nostru.
Nu arati mai aproape în forumuri, în cazul în care nu aţi văzut Postări recente. Eu a fost stabilirea personal problema de clientul nostru în această lună şi puteţi găsi lui fir (au 2 una de aşteptare pentru răspunsul lui).
Asemenea mesaje sunt scrise de utilizatorii noştri, atunci când au probleme. vBET este produs de stabil, astfel încât nu există nici atât de multe probleme, aşa cum a fost atunci când am început.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1