PDA

View Full Version: Rezolvate nu de lucru



bhanuprasad1981
01-03-10, 14:27
vBET nu este de lucru pentru vbulletin meu modernizate: (


Translations by vBET translator 4.0.0
Powered by vBulletin™ Version 4.0.2
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.0 RC2


Te rog, ajută: (

vBET
02-03-10, 19:49
Buna ziua.

Este descrisă în mod clar faptul că vBET 4.0.0 nu este de lucru cu încă vBSEO (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/432-vbet-4-0-0-released-beta.html).
În această săptămână vom lansa vBET 4.1.0, care va sprijini vB Globs şi CMS. Şi viitor vom face de presă vBET care va sprijini vBSEO.

Deci, la acest moment, vă rugăm să dezactivaţi vBET şi vă rog, aşteptaţi pentru versiunea care va sprijini vBSEO. Acesta va fi lansat în această lună:)

Ne pare rău pentru neplăcerile create dvs. - am crezut că a fost descrisă în mod clar că vBET 4.x va sprijini vBSEO în următoarele 2 versiuni. Speranţa că este OK pentru tine să aşteptaţi puţin pentru presă corespunzătoare:)

bhanuprasad1981
02-03-10, 19:53
Damm o mare greseala am facut de upgrade la 4.0, fără a vBET: (, vă rugăm să încercaţi să obţineţi vbseo sprijin în curând, deoarece i se va fi pierderea tuturor clienţilor internaţionale: (

vBET
02-03-10, 19:55
OK vom da cele mai bune noastre. Cel mai probabil vBET 4.1.0 va fi lansat astazi / maine. După aceea vom rula pentru vBSEO 3.5:)

vBET
02-03-10, 19:59
Între timp, puteţi rula pe gratuit ultima versiune 2.4.10 - nu se va traduce URL-ul RSS şi nici nu şi nu va sprijini mesajele multilingv, dar se va traduce pe forum pentru dumneavoastră. Veţi reveni la vBET 4.x atunci când acesta va sprijini vBSEO - care sperăm că va fi foarte curând.

Astfel, puteţi dezactiva şi să aştepte, sau downgrade. În cazul în care două - vă rugăm să dezinstalaţi vBET complet înainte de a instala 2.4.x

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1