PDA

View Full Version: cât de mult pentru a configura pe site-ul meu



scott
20-10-09, 08:27
hi,
cât de mult pentru a configura pe site-ul meu te rog???

vBET
22-10-09, 23:49
Nu înţeleg întrebarea. Eşti întreba cum de configurare de mult vor fi necesare pentru a face vBET 3.0.0 pentru a lucra pe site-ul dvs.? :)

WebMonkey
26-10-09, 21:54
Nu înţeleg întrebarea. Eşti întreba cum de configurare de mult vor fi necesare pentru a face vBET 3.0.0 pentru a lucra pe site-ul dvs.? :)

Cred că se înţelege cât de mult să-l instalaţi pe forumul lui.

Din ceea ce am vazut a acestui software îmi place foarte mult.

Yahoraenespanol
27-10-09, 23:30
Sunt interesat de preţ şi funcţionalitate. Se pare fantastic!

vBET
29-10-09, 00:52
Sunt interesat de preţ şi funcţionalitate. Se pare fantastic!

Descrierea funcţionalitate completă, veţi găsi aici:

Şi aici veţi găsi cel mai apropiat planuri: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/5-planned-vbet-next-releases.html

Preţul nu este încă stabilit, dar suntem de planificare pentru a face oferta de construcţii - reducere de 50% în prima lună de vânzare:) (sau săptămâni -, de asemenea, nu sunt setate încă)

Scalemotorcars
05-11-09, 17:11
Ce meciului aveţi nevoie pentru a instala pe site-ul meu?

IE Bază de date, log-in, ID-ul de utilizator, ID-ul Admin şi aşa mai departe.

Poate fi instalat cu acces Moderator?

Pot să vă instalaţi steaguri în locaţie specială pe stilul meu personalizat în locul celor existente?

Voi avea nevoie de traduceri meu instalat VB, sau pot eu sant cele dată acest lucru este instalat?

Are instala includ toate modificările VBSeo?

Vă mulţumim pentru eliberarea Im foarte interesat, dar ar dori să clar aceste mai întâi. : D

vBET
11-11-09, 16:45
Pentru instalare este nevoie de acces la Admin CP şi FTP. Vă rugăm să mutaţi această conversaţie la mesaj privat pentru a trimite aceste date.

De instalare de vBET 3.x necesită, de asemenea, modificări în configuraţie vBSEO dacă cineva este folosind. În acest caz, astfel încât accesul la panoul de vBSEO este de asemenea necesară.

maxvb
13-11-09, 12:03
Vă mulţumim pentru produsul frumos
Produsul este este destinat numai pentru forumuri? Sau este, de asemenea, valabil pentru diferite locaţii!?

vBET
13-11-09, 23:47
Vă mulţumesc pentru a produs Produs frumoasa este destinat doar pentru forum? Sau adecvat, de asemenea, pentru site-uri diferite!?

Eu am 2 site-uri diferite de tradus de către Google. Acest mod nu poate fi folosit ca aceasta este de a traduce ceva fără vBulletin (punct de vedere tehnic nu este posibil). Dar suntem capabili de a face modificări speciale pentru a traduce alte site-ul:) Daca sunteti interesati va rugam trimiteti-mi un mesaj privat:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1