PDA

View Full Version: Cât de multe limbi vBET sprijină 2.4.8 gratuit?



dong
11-12-15, 09:48
Într-un post pe vB.org scrie că în versiunea gratuită a vBET acceptă 60 limbi. Am o dată am instalat doar poloneză, Bielorusă, ucraineană şi rusă. Am facut ceva gresit? Sau aşa am fost difuzate doar versiunea gratuită? Foloseşte versiunea Pro pentru traduceri de yandex în 60 de limbi? Pentru că din ceea ce ştiu că este doar yandex oferă traduceri, precum şi alte ca traducator Google trebuie să plătească doar.

Marcin Kalak
12-12-15, 09:28
Am adaugat suport pentru 60 de perechi de limbi. cupluri cu ceea ce pe ce limba puteţi traduce folosind Yandex. De exemplu, dacă Yandex provides traducere din limba rusă în alte 30 de limbi este 30 perechi de limbi, dar traduceri între toate aceste limbi nu mai oferă. Dacă aveţi 4 limbi acest lucru înseamnă că Yandex sprijină aceste patru limbi pentru presetate limba forum. Yandex limba cele mai multe perechi de limba rusa (din 30) şi engleză (din 25). Versiunea Pro permite un număr similar traducere limba Yandex restul este deținut de alţi traducători (costul de optimizare – cum vBET permite utilizarea traducere pentru drum liber şi/sau mai ieftin (URhttp://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/3753-costs-optimization-how-vbet-allows-use-machine-translation-free-cheaper.html # post14027)). Doar Google acceptă toate perechi de limbi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1