PDA

View Full Version: Rezolvate Tăiat text



Fabiano
24-05-15, 20:06
UE alterei meu idioma para oana Português aqui nu fórum vBET, más sempre que UE posto oana texto e envio, oana texto vai corado, inteiro de vai não. UE tenho que Motorsport 3 vezes oana texto para conseguir publicá-lo aqui. Se quiser posso postar um vídeo para explicar melhor.

Marcin Kalak
25-05-15, 09:28
Încercaţi pentru a şterge modulele cookie în browser-ul dumneavoastră. Vă rugăm să verificaţi că aveţi problema apare pe un alt browser.

Fabiano
26-05-15, 01:59
Marcin, curățat deja coockies si am incercat cu alt browser, eu doar am cu această problemă?

Marcin Kalak
26-05-15, 11:58
Nimeni altcineva nu au raportat o problemă similară şi nu pot reproduce ea.

Marcin Kalak
05-06-15, 14:23
Această problemă va fi stabilită în următoarea versiune.

Fabiano
07-06-15, 19:26
FJ que o problema será resolvido na próxima versão, vocês conseguiram reproduzi-lo. Qual é o problema que ocasiona esse corte nas mensagens?

Marcin Kalak
08-06-15, 09:43
Problema a fost rău codare în UTF date pe pagini traduse. Lucrăm la o soluţie. În forumul nostru, problema nu ar trebui să apară.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1