PDA

View Full Version: Instalaţi probleme



The Slug
06-11-14, 02:28
Salut vb 4.2.2 folosind

Încercarea de a instala acest mod înainte de a merge pentru o completă pentru a vedea dacă utilizatorii pot folosi ok dar obtinerea blocat la încearcă să-l instalaţi.

A ajuns la acest bit nici o problemă:

Import în vB Admin CP -> plugin-uri & produse -> gestiona produse -> Add/Import produse -> alegeţi produsul fişier,


Versiunea mea de VB este în căutarea pentru un fişier XML pentru a importa:

FIE încărcaţi fişierul XML de pe computerul dumneavoastră

SAU importaţi fişierul XML de pe serverul

Fişierul XML numai pot găsi este bitfield_vbenterprisetranslator.xml

Dacă am încerca şi importa că mă "Invalid fişierul specificat"

Deci poate cineva da-mi un ghid de idioti pentru cum să import-l te rog la după "Import în vB Admin CP -> plugin-uri & produse -> Manage produse -> Add/Import produse -> alegeţi produsul fişier"

Mulţumiri

Marcin Kalak
06-11-14, 09:35
Aici trebuie să importaţi un fişier produs-vbenterprisetranslator.xml din folderul-nu-upload. Acest folder este un hard-disk în locul în care aţi extras un pachet de vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1